Menzes mi mešká 3 - 4 dni

clary0
16. nov 2021

Ahojte dievčatá.
S priateľom nechceme mať ešte deti, preto používame kondómy, on však pre istotu ešte vždy vyťahuje. V piatok/sobotu som mala dostať krámy, dnes stále nič... Bolo mi aj trochu zle, jemne ma trasie od zimy. Cecky mám už napuchnuté týždeň, v nedeľu má aj ,,pichlo,, v podbrušku. Dnes ráno som si robila test, bol negatívny. Sex sme mali naposledy minulú nedeľu. Myslíte, že by som mohla byť tehotná? Akože skôr si myslím že nie, ale nechápem tomu meškaniu.
Myslím, že som v posledných dňoch bola aj celkom vystresovaná, môže to mať vplyv aj na toto? Za prípadne skúsenosti, rady díki moc baby 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clary0
autor
16. nov 2021

@bambulienka25 Skoro? Lebo mešká už 3-4 deň, na nete som našla, že ti stačí aj deň po meškajúcej...

leuska1991
16. nov 2021

@clary0 meskat moze z roznych dovodov. 3-4dni neni nic extremne. Ked meska 2tyzdne a neni to tehotenstvo treba zajst ku gynekologovi. Nemyslim si,ze to bude tehotenstvo,kedze test je negativny...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska1991
16. nov 2021

@clary0 a ked pouzivate aj kondomy aj prerusovany suloz ,tak sa o tehotenstvo jednat nemoze.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alina765
16. nov 2021

@clary0 Gratulujem si tehotná😀😂😂🥱
0+0tt😀😀😀,už môžeš ísť na sono 🤔.

clary0
autor
16. nov 2021

@alina765 tak ja chcem radu, nie aby si zo mňa uťahovali.

clary0
autor
16. nov 2021

@bambulienka25 no našla som že test je možné použiť 5 dní od počatia, keďže je to už 9 deň, tak som usúdila že by niečo ukázalo..

alina765
16. nov 2021

@clary0 Prepáč nechcela som ťa uraziť ale ak ti pomôže ja som mala 10 11 dpo takýto test

clary0
autor
16. nov 2021

@alina765 Tak snáď u mňa nič nebude. Tebe gratulujem, každému kto chce bábo ho moc moc prajem. Ale ja veru ešte nie 😅

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mell27
16. nov 2021

@clary0 test ti ukáže pozitivitu až od 10 dňa od ovulácie....ak máš posunutú ovulku, môže byť testovanie pár dní po meškaní menzesu skoro... Neostáva ti nič ako počkať...

clary0
autor
16. nov 2021

Toto je môj kalendarik, takže ak sa nájde niekto kto by mi vedel poradiť budem rada 😌 modré sú plodné, v krúžku ovulácia, červené menzes, šedé keď mala byť no a ❤️ asi viete 😂

srferreira
16. nov 2021

Nechcem ta strasit. Ale mne meskala 4 dni, a hned som vedela, ze som tehotna. Nikdy predtym mi nemeskala. Ale mne sa test ukazal pozitivny hned. Ked mas negativny nemala by si byt.

mell27
17. nov 2021

@clary0 Riadiť sa podľa kalendára nie je zrovna rozumné, tvoje telo nemusí podľa neho fungovať, stačí, že sa ti raz posunie ovulka a hneď môžeš byť 🤰 treba sa riadiť podľa hlienu a bazalnej teploty,moja švagriná tak funguje a majú dve vopred naplánované deti za 6 rokov ...

clary0
autor
17. nov 2021

@mell27 no ale my ideme vždy na istotu, s ochranou.. preto v podstate plodné/neplodne až tak neriešim. A kedy si mám teda spraviť test, aby mi ukázal zaručenejší výsledok?

mell27
17. nov 2021

@clary0 po 10 dní od styku skús testovať 😊

clary0
autor
17. nov 2021

@mell27 včera bolo 9 od posledného, tak dnes kúpim a zajtra ráno spravím..

clary0
autor
19. nov 2021

No konečne mi dnes prišli, aj test bol negatívny.. skoro týždňové meškanie, no bolo to hrozné. Aj tak ďakujem za rady baby 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre