Menzes mi mešká 4. deň

balada6
30. sep 2013

Mam taku prosbu na vas a radu,,, vysadila som pred mesiacom Hak, nakolko mi okamzite prisiel menses, po ktorom sme s partnerom isli na ostro -aj ked prerusovanou sulozou, nasleduujuci mensez nedosiel a meska 4 den. Je mozne, alebo ma niekto skusenost ze mu meskal mensez kovli vysadeniu hak,alebo druhej moznosti??? nemam momentalne moznost si urobit test...🙂

joy23
30. sep 2013

@balada6 pri vyssadeni antikoncepcie nie je vobec vynimkou, ze ms meska.. telo sa potrebuje spamatat z tych zmien.. no nie je ani vylucene, ze sa mohlo zadarit..

balada6
autor
30. sep 2013

@joy23 Ako po vysadeni, menses hned dosiel, ale ten dalsí uz nejako nie🙂 🙂

sisaha
30. sep 2013

@balada6 nejak tomu nerozumiem...snazis sa otehotniet, ale sulozite prerusovanou sulozou naostro...to je ako prosim ta?

balada6
autor
30. sep 2013

@sisaha vysadila som Hak, a kedze vsade pisali ze je dobre telo ocistit, tak sme s manzelom mali prerusovany styk, a naostro myslim ( aj bez kondomu) cize , som len chcela vediet, ci to meska kvoli Hak, -alebo sa zadarilo, co by som bola samozrejme HAPPY 🙂)) len nemam si moznost urobit test, a neviem ci na neho este nieje priskoro,,, mesnes mal byt 26-27 a zatial nic,,,

sisaha
30. sep 2013

@balada6 ak to nedal do teba, tak je mini pidi šanca..

joy23
30. sep 2013

@balada6 ja som pochopila, co si napisala... cyklus mozes mat teraz rozhadzany napriek tomu, ze prvy prisiel

balada6
autor
30. sep 2013

@sisaha na 100% to zarucit nevieme, a kedze to bolo pravidelne, 14,16,18,24 den po sebe,, 🙂 aj by som sa chcela vytesovat, len neviem ci si nerobim, zbytocne nadeje a ta mrcha meska kvoli HAk,,:(

sisaha
30. sep 2013

@balada6 na to, aby zena otehotnela musi byt urcity pocet ejakulatu a urcity pocet zivotaschopnych spermii v nom.. Ak ste praktizovali prerusovanu suloz a ejakulat siel mimo teba, tak je tam urcita sanca, ale podla mna velmi minimalna... Zeny pri prerusovanej sulozi vacsinou otehotneju, ak sa muz medzi dvoma stykmi nevymoci, ale to je tiez vynimocne..

balada6
autor
30. sep 2013

@sisaha citala som tu ze aj z kvapiek rozkose,-je kopa detíííí 😀 😀 😀 😀 😀 takze dufam, a veriiim ze sa to podarilooo

majka_3
30. sep 2013

Ahoj..sme podobno na tom...minuly mesiac som vysadila hak prisla presne po vysadeny no tento mesiac meska uz 5den.ale pripisujem to tomu narusenemu cyklu..proste rozhadzane hormony....ak spravís test zistis a ak nedostanes do 2 tyzdnov tak k Dr. na vyvolavacku 😉

sisaha
30. sep 2013

@balada6 ta kvapka rozkose je prostaticky sekret a ten spermie neobsahuje 😉

balada6
autor
30. sep 2013

@sisaha to je diskutabilne, ci obsahuje alebo neobsahuje:D 😀 😀 😀 ja veriiim ze obsahujeeee

sisaha
30. sep 2013

@balada6 ja to za diskutabilne nepovazujem, kedze tuto info mam od dvoch lekarov 😉

lent1lk4
30. sep 2013

@balada6 po vysadeni mi prisiel nacas, ako vzdy, potom dalsi mesiac meskal skoro 2 tyzdne

balada6
autor
30. sep 2013

a je normalne aj ked meska kovli tehu aby mala zena mierne vytoky, take biele, ako niekedy pri ovulke,,,

adeala
30. sep 2013

@balada6 mne pri vysadení HAK meškala MS 3 mesiace a to prvá prišla tiež presne.. 😒

milota164
30. sep 2013

mozne je aj aj, ked budes moct sprav test a uvidis , mohlo sa aj zadarit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre