Menzes mi mešká 4 dni a mám bolesti v podbrušku

beatas515
23. apr 2014

Ahojte , potrebovala by som Vašu pomoc...Chcela by som sa opýtať či môžem byť tehotná.. Áno, viem treba si urbiť test alebo zájsť k lekárovi,ale mám nejaké príznaky, no nie som si istá. Asi najväčsím je, že mi mešká menštruácia (zatiaľ len 4 dni), a mám bolesti v podbrušku(3 dni bez prestávky).. Inak nemám žiadne tak by som rada vedela Váš názor.. Ďaakujem

kliara
23. apr 2014

Ešte ti menštruácia mešká krátko. Nikto ti nebude vedieť napísať nič iné, len toľko, že môžeš a rovnako aj nemusíš byť tehotná.

ukulela
23. apr 2014

tehotenstvo, zápal, cysta, problem s hormonami .... sama si si odpovedala. ak je sanca na tehotenstvo, tak aspon test. ked nie, tak rovno lekar.

cristi
23. apr 2014

cisto hypoteticky mozes aj nemusis.A preco si ten test nespravis? Ak mavas pravidelny cyklus a teraz ti po prvy raz meskaju,tak je tu rovnaka pravdepodobnost byt tehotena ako aj to,ze meskanie ms je ovplyvnene inymi vplyvmi.Bolesti v podbrusku mozu ale aj nemusa znamenat tehotenstvo.
tak zajtra sup kupit tehotensky test 🙂

bejbinka
23. apr 2014

@beatas515 Toto je asi zbytocne zalozena tema, nic v zlom...ano, mozes byt tehotna, ale rovnako si si tieto tehu priznaky mohla vsugerovat, ak teda sa snazite o babo, pripadne to moze byt hormonmi, stresom, nejake zdravotne problemy...atd. Rozhodne si sprav, najlepsie hned zajtra tehu test (kedze Ti menzes meska uz 4 dni) a budes vediet na com si. Ak dve ciarky nebudu a menzes nedostanes ani o par dni, tak sa znova testni a ak stale nic, tak sup ku gynekologicke, nech Ta pozrie.

sheila72
23. apr 2014

Ježiši, na čo sa pýtate takéto otázky, veď menzes mešká len 4 dni!!!! Sprav si ten sprostý test a nepýtaj sa tu blbosti.

melanka13
24. apr 2014

Treba spravit test ...bolest v podbrusku mat mozes...ja som mala bolesti na ms do 13tt a bolo to ok...drzim palce...

jana_eyre
24. apr 2014

ja som mavala bolest v podbrusku aj ked prichadzala menstruacia, aj ked som bola tehotna.. takze to moze byt oboje, test sa da kupit aj v dobrej drogerii a stoji uz od 1e.. ocikat ho je jednoduchsie ako sa opytat na nete :D

hviezdicka111
24. apr 2014

touto otazkou tu nic nevyriesis....ostava vazne len kupit test a uvidis..mne ms meskala 4dni hocikedy a nebolo to tehu....to iste bolesti...v jednom cykle boli, v dalsom zas nie....na taketo "priznaky" by som sa rozhodne neupinala...chod do drogerky, kauflandu, tesca...ak nechces priamo do lekarne...test iste zozenies a nie je to cena, ktora by mala zruinovat rodinny rozpocet...aspon budes vediet, ako na tom si...

elif2013
29. mar 2015

Aj ja mám bolesti v podbrušku skôr na ľavej strane test negatívny mešká mi 6dni a chránila som sa neviem ešte som to nemala

nikita002
30. mar 2015

ahojte mamicky ja som nemala tento mesiac vobec menzes davame si pozor ale 🙂 ale aj tak mam pochybnosti kedze mi dlho meska mal my prist zaciatkom mesiaca a stale nic :( :(

patricia2006
30. mar 2015

@nikita002 ahoj. Ja by som určite nečakala tak dlho, už dávno by som bola u doktora. Môže to byť tehotenstvo / zistíš, keď si urobíš test /, ale aj dačo iné môže byť príčina meškaniu cyklu.

nikita002
30. mar 2015

no ved to ako som hovorila davame si pozor ale ...tak mate pobolievanie aj v krizoch a tak mozem byt aj prechladnuta :( musim zavolat lekarovi a uvidim co mi povie....

elif2013
30. mar 2015

@nikita002 ja dnes nemam 7 den tiež davam pozor nemiem čo sa deje?test negatívny ☹

nikita002
30. mar 2015

na ja pockam do zajtra ak nepridu tak pojdem lekarke ale mozno som aj prechladla my by sme mali uz druhe babo keby som otehotnela pri prvom som ani nevedela az ked som isla k lekarke a povedala mi ze som v 10t a isla som od nej s knizkou 🙂

trinity246
3. apr 2015

Ahojte chcem poradit meska mi menzes ked som ho mala dostat tak ma pobolievalo v podbrusku ani nie ako pred menzesom ale taky tlak, s priatelom sa snazime o babetko a brala som inofolic a ako som ho uz dobrala cize vysadila mam taketo priznaky.....bojim sa spravit test nie raz som sa sklamala a stale cakam ci nedojdu ....ale cim viac mi meskaju tym viac ma rozpaluje ,mam bolesti aj v zaludku a je mi az niekedy na vracanie ... a posledne 2dni ma prehana moze to byt aj pri tehotenstve taketo priznaky alebo to mam zo stresu ale nemam ziadne len stale rozmyslam preco neprisli :(....hmm

7bella7
13. júl 2015

Ahojte baby. S priatelom mavame nechraneny pohlavny styk, ale davame si velky pozor. Uz 3 tyzdne mi meska menstruacia, bolesti mam take ako keby mala prist a mam nafuknute brucho. Kazdy tyzden si robim test a vsetky su negativne. Moze ist o tehotenstvo aj napriek tomu, ze si davame pozor a testy su kazdy tyzden negativne? Dakujem za odpoved 🙂

elif2013
13. júl 2015

aj ja som to mala tak ako to ty opysujes po mesiaci sa spustili 🙂
@7bella7

7bella7
13. júl 2015

Ano? Tak potom snad to pride... lebo naozaj si s partnerom davame pozor ;)

lypka
11. jan 2016

Baby predlžoval sa vám cyklus, ja z mesiaca na mesiac dlhší, neviem či sa tešiť, alebo to môže byť problém 😒

maciatko0990
27. mar 2016

Meškaju mi už 4 dni..a boli ma v podbrušku..možem byt tehotna??do teraz mi nikdy nemeškali...

lady730
8. apr 2016

Ahojte, mne tiež meškali 4 dni- urobila som si test a vyšiel pozitívny 🙂 k doktorke ale mám ísť až keď mi budú meškať 10-14 dní.... takže už len počkať 🙂

sardinka335
8. apr 2016

Boze moj....ja mam fakt pocit, ze niekedy su zeny asi mešuge alebo ako, zakladna biologia absentuje. Tak ked vam meška menzes tak si spravte test. Najjednoduchšia cesta ako zistiť čo sa vo vašom tele deje. je očurať test. Nejake tlaky v bruchu mozu byt aj zastavene prdy - kto to ma vediet po nete?

@7bella7 tebe 3 týždne meška menzes a je ti jedno čo sa s tebou deje? Prečo nejdeš na gynekologiu kde ti spravia uzv? Preprušovany styk moze byt nespolahlivy a aj nemusi. Ja to nepochopim...mne by to nervy nedali ze či tam nemam cystu alebo neviem čo.

shibinka
23. apr 2016

Ahojte baby, chcela by som poradit, ci ste sa niektora streti s tymto. 2 dni mi meska MS, asi 10 dni pred ocakavanou som mala asi dva dni take ruzovkaste spinenie, potom znova tri dni pred. Cyklus mam pravidelny, asi treti mesiac beriem kyselinu listovu, lebo sme si povedali ze je cas na babo. Test mi dnes vysiel negativny, priznaky necitim ziadne.. Tak neviem. Dakujem.

janka670
15. máj 2016

Ahojte prosim Vas o radu v piatok som mala dostať krámy ale nedostala som moj priateľ bol sam doma a skúsili sme spolu nás prvý sex ja som bolo este panna a najprv sme sa len hrali a ked k tomu došlo tak priateľ my pár krat skúšal dat penis dnu a ked to spravil asi 5 X a potom ho vitiahol a mal ho mokrý a nevieme co to bolo a bojíme sa. Teras my krámy meškajú 2 dni ale mam príznaky ako bolesť brušká kŕče a bolo my aj nevoľno neviem mam užiť tabletku po je od toho asi 30 hodiny ďakujem za vaše rady táto stránka sa my velmi paci.

khandus
5. máj 2018

Mme tiez meska 4 den. Z mamzelom e z 2 tyzdne nemali nic. Urobila som si test bol negativni. A teraz neviem ze co ci som alebo nie.

zubrienkazabka
17. nov 2020

@7bella7 áno síce je to už veľmi dávno čo si sem písala tento príspevok...ako si dopadla ja mám presne to isté s tým že mi meškajú 2 týždne....ďakujem za odpoveď 🙂

martinameszi
15. okt 2021

Baby môžem byť tehotná tak skoro ?

martinameszi
15. okt 2021

Meska mi len tretí deň ale mali sme pred tým veľa krát pohlavný styk na plno

martinameszi
15. okt 2021

Tie srdiečka sú poznačené kedy bol pohlavný styk a nie len raz 🤦😂😅

tamtamka26
5. feb 2022

@martinameszi a bola si? Vtedy si asi nemala veľkú šancu otehotnieť, kde máš ❤️.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre