Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menzes mi mešká 4 dni, som ospalá a nevládzem. Som tehu?

matka1234
28. feb 2013

Ahojte vsetci, mam otazocku. Mala som dostat mavstevu a meska mi to 4dni ale mala som nadchu tak neviem co si mam o tom mysliet a cca trvala asi ako kazda 3 dni a teraz som ako tak fit ani sa nestresujem lebo som doma cele dni a stale som ospala a furt unavena. len som vysavala a trochu som davala plachty na postel a myslela som ako keby som bezala maraton normalne saom nevlada a furt sa mi ste spat hlavne cez den poradte co mam robit gynovi mam inom meste a co mam robit a ako to riesit poradte mi please

jankapiknova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jedina30
28. feb 2013

urob si test a uvidis...bud je to tehotenstvom alebo jarnou unavou... 😀

zizimimi
28. feb 2013

Ahojte babulky...brala som antikoncepciu styri mesiace koli silnemu krvacaniu vysadila som ju a dostala som ms...potom som ľ mesace nedostala potom dostala.naposledy som mala 25.11.2012 do 1.12.2012 a odvtedy nic...dnes som isla na gyndu a doktor ma ani nepozrel nic len mi dal zase antikoncepciu...lenze ako ju mam brat ked nemam ms?

euka210
28. feb 2013

co tak urobit si test?

nelinka1311
28. feb 2013

žeby jarná unava?ja mám dve deti,ale pri obidvoch mi test ukazal pozitivne až ked mi krami meškali 1,5 týždna.....skôr nie a to som robila testy každý den,tak neviem

stanka810
28. feb 2013

Toto ma asi kazda druha 😀 ze meska menzes...urob si test...co ine 🙂

barboritta
1. mar 2013

urob si test,mne pri 28 dňovom cykle ukázal // v deň ako som mala dostať.navyše večer o 22.00,prechladnutá som bola tiež 🙂

didi44
1. mar 2013

...nuz v prvom rade chyba informacia, co mavas pravidelnejsie ...lebo nie je navsteva ako navsteva....a sice navsteva obcas pride..obcas odide, ale semienko zostava... 😀 ..a mozno len prilis prespavas...a prilisny spanok moze aj uskodit.. 😀

lumimi
1. mar 2013

treba si urobit test, ja som sa na začiatku tehu cítila presne opacne, vela energie, ziadna unava.