Menzes sa dostavil ale test bol pozitívny?

stastko123
25. apr 2019

Ahojte baby stalo sa vám že ste mali príznaky tehu a aj test bol pozitívny no menzes sa dostavil ale kratší ako zvyčajne a s meškaním? Môžem byť ozaj tehotná alebo to je nieco iné?

margaretka_
25. apr 2019

Ja som mala priznaly tehu, pozitivny test a notmalne mi zacal dalsi cyklus. Asi sa babo neuchytilo. Po menzese som sla k dr, aby mi sonom pozrel ci je vsetko ok. Ja som ale mala normalny menzes.

stastko123
autor
25. apr 2019

@margaretka_ ja som mala menzes ale len 2 dňový taký slabý inokedy mávam silné bolesti a silné krvácanie ale teraz to bolo úplne slabulinke takže asi by bolo lekára navštíviť čo on na to

margaretka_
25. apr 2019

Tak on jediny to pozrie na istotu 🙂 mne este aj ciarka na teste zoslabla, takze u mna to bolo viac menej jasne

misha666
25. apr 2019

@stastko123 urob znova test... zeny bezne menstruju aj mesiace a su tehotne... moja spoluziacka na strednej nevedela ze je tehotna do 7meho mesiaca...bola uplne chuducka menstruovala az ked jej v 7m mesiaci vystrelilo brucho to zistila :D

baby26
25. apr 2019

Ja som mala pozitivny test a menzes som dostala normalny asi sa neuchytilo

stastko123
autor
25. apr 2019

Keď ja už neviem baby bola by som rada kebyže máme bábo keďže sme už prišli o jedno :( takže nechcem si robiť nejaké nádeje :/

titla
25. apr 2019

Moze ist o uhniezdovanie - kedze popisujes ze MS je slabsia ako klasicky byva, ale rovnako sa moze jednat aj o biochemicke tehotenstvo - cize k oplodneniu doslo ale embryo sa neudrzalo. Jedinu istotu nadobudnes navstevou lekara. Pripadne si skus spravit este tehotenske testy, najlepsie obden a rovnaku znacku a uvidis, ci bude ciarka silniet alebo naopak.

stastko123
autor
25. apr 2019

@titla ďakujem skúsim uvidíme každopádne navštívim lekárka 🙂

titla
25. apr 2019

Drzim palce, aby to dobre dopadlo.

stastko123
autor
25. apr 2019

@titla ďakujem i keď v tomto som kúsok taká negatívna bojím sa sklamania tak si to radšej nepriznavam ...ešte som sa nejako nepreniesla cez ten potrat :/

titla
25. apr 2019

Chapem, no minimalne na kontrolu ku gynekologovi by bolo dobre ist, ci je vsetko o.k., akokolvek to dopadlo. Ale rozumiem tvojej opatrnosti.

elenita
25. apr 2019

Sprav si este teraz test, ci tam bude ciarka, a akej intenzity. Aj to vela napovie 😉

stastko123
autor
25. apr 2019

@elenita no zájdem do lekárne iste si zrobim ešte jeden asi by bolo dobre najvyššej citlivosti či aký odporúčate?

nikusiak9
25. apr 2019

@stastko123 idealne pre porovnanie s rovnakym

dankovicova
25. apr 2019

@stastko123 to, že máš menzes neznamená, že nemôžeš čakať bábätko občas sa stáva, že telo na to nestihne zareagovať a potom sa menzes ešte dostaví 🙂

anitta98
25. apr 2019

môže byť že si tehotná, niektoré ženy to tak majú, že ešte prvý mesiac majú menštruácia a dokonca moja známa mala ešte dva mesiace po sebe a pritom už bola v tom.

stastko123
autor
25. apr 2019

@anitta98 a nemohlo to byť to biochemické tehotenstvo minule som o niečom takom čítala vraj sa to stáva často :/ a keďže som už potratila ci to nebolo aj to čo myslíte?

jadinka
25. apr 2019

@stastko123 moze sa jednat o biochemicke tehotenstvo. Ja som to tak mala, babo sa neuchytilo. Zavolaj dr nech ta pozrie.

stastko123
autor
25. apr 2019

@jadinka áno zajtra tam zájdem a sú nejaké riziká po biochemickom potrate ako pri klasickom? :( Ach ja verím že raz sa nám to bábo podarí 🙂

jadinka
25. apr 2019

@stastko123 nie su, neboj. Telo sa samo vycisti a je to uplne v samych zaciatkoch. Tym ze si dostala kramy sa uz vlastne cisti..a neboj, nam sa podarilo po biochemickom tehu otehotniet na 2.pokus 😉drzim prsty a prajem vsetko len to naj

jadinka
25. apr 2019

@stastko123 este ma napadlo, dr ti urcite zoberie krv na hladinu hcg. Ja som mala velmi nizku hodnotu 25, cize aj podla toho sa vie, ze sa to neuchytilo.
Pozeral ma aj sonom, tam samozrejme nic nevidel.

anitta98
25. apr 2019

@stastko123 po pravde o tom som moc veľa toho nepočula, takže sa neviem vyjadriť. no keď niečo také je, tak môže byť. asi najlepšie bude, keď navštíviš doktora

stastko123
autor
25. apr 2019

Tak ja si zájdem za lekárkou a potom vám napíšem čo z toho vlastne je 😉

hettinka
25. apr 2019

@stastko123 mala som to 2x ked sme sa snažili o bábo a tehotná som nebola. len ja som začala krvácať silno. Zájdi k lekárovi, nech ti spraví sono a budeš hned vedieť. Ak tehotná si, dostaneš asi lieky a kludový režim.

gdulskadarina
25. apr 2019

@stastko123 ked moja mamka bola tehotna s mojimi sestrami aj jednou aj druhou tak mala MS az do 5 mesiaca, zevraj sa to proste niekedy stane, ze to ze menzes nepride nemusi by hned priznak toho ze zena caka dieta 🙂 resp aj naopak, ze ked pride neznamena, ze tehotna byt nemoze 🙂)

whatever1
25. apr 2019

@misha666
@dankovicova
@anitta98 @gdulskadarina Baby, neexistuje aby zena dostavala menzes pocas tehotenstva. Ano, moze nastat krvacanie z roznych pricin, casto hormonalnych a vo vela pripadoch prave v case kedy by normalne mal prist menzes. Pocas menzesu sa odlupuje sliznica maternice a to by ziadny plod nemohol prezit...

hettinka
25. apr 2019

@whatever1 moja sesternica tiež krvácala 4 mesiace, vždy v čase menzesu. Že je tehotná zistila, ked pocítila pohyby a už sa jej nezdalo ani brucho, že akosi sa guľatí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre