Meranie HCG ako samoplatca

annon21
19. mar 2019

Ahojte,

chcela by som sa opýtať či si môžem dať zobrať krv a zmerať HCG ako samoplatca niekde inde ako u môjho lekára? Nie som z Bratislavy, z časových dôvodov nemôžem ísť k svojmu doktorovi, preto hľadám nejaké miesto v Bratislave. Viem, že existujú domáce tehotenské testy, ale chcem mať v tejto veci 100% istotu... Viete o nejakom mieste kde by som si mohla dať zmerať hcg? Ďakujem za každú odpoveď.

ludinka
19. mar 2019

@annon21 všetky centra asistovanej reprodukcie napriklad

annon21
autor
19. mar 2019

@ludinka ďakujem veľmi pekne😉

portret7
19. mar 2019

v hociktorom labaku, zavolaj si a poinformuj sa, maju presne cenniky

mima66
19. mar 2019

Ahoj, v železničnej nemocnici na Trnavskom mýte je labak Alpha medical,kde ti to pohode urobia. Tuším za 7euro. Prides rano, povieš čo chces a poobede ti mailom poslu výsledky. Držím palce!

annon21
autor
20. mar 2019

Ďakujem dievčatá, veľmi ste mi pomohli! ;)

majinka81
20. mar 2019

@annon21 Centrum HPL,cennik maju na stranke,za poplatok ti vezmu krv a hcg.Su pri Trnavskom myte.Vysledok je uz poobede.

annon21
autor
25. mar 2019

Ďakujem krásne, bola som nakoniec v Synlabe na Kramároch, ráno zoberú krv, poobede sú výsledky mejlom, som spokojná ;) veľa šťastia všetkým, nech Vám testy dopadnú tak ako si želáte :-*

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre