Mešká mi menštruácia

aneta31
20. dec 2021

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Mešká mi menštruácia mali mi prísť 11.12. dnes som spravila test a bol negatívny. Mám rovnaké bolesti v podbrušku ako vždy pred nimi. A bolia ma aj prsia ale o niečo slabšie ale príde mi že začínajú bolieť viac. Chodia mi zvyčajne 11-12-13 ale sem tam meškajú dva dni možno 3 niekedy prídu o deň skôr. Výtok mám taký ako mávam pred nimi a už je ho viac.

buzz5
20. dec 2021

@aneta31 mávala si aj pred tým nepravidelnú menštruáciu? Mne sa stáva keď mam nejaké stresové obdobie ze mešká aj 2tyzdne alebo ak máme ísť niekde na dovolenku tak stresujem a príde mi presne v deň dovolenky 😁 ale ak sa pokúšate o dieťatko aj to je možné neviem

dadus841
21. dec 2021

Ahoj mne už tiež mešká 14 deň test som si robila pred 4 dňami ale vysiel negatívny :( ovulaciu neviem kedy som mala dajako som to zabudla odsledovat skúsim ešte dneska test a keď neukáže tak už tomu nedávam šancu:( uz budem len čakať kým dojde ms :( ale prsia nič ma neboli zatiaľ

aneta31
autor
21. dec 2021

@buzz5 nesnažíme, nechceme práveže.. mam dnes ešte silnejšie bolesti ako keď mi majú prísť už.. áno meškala mi minulý rok aj 2 týždne aj týždeň 3-4 dní ale teraz pár mesiacov dozadu mi chodila zvyčajne 11-12-13 sem tam prišli 10 niekedy 14 a meškali maximálne do 3-4 dní

aneta31
autor
21. dec 2021

@aneta31 a často som teraz vyhadzaná môže to byť nejaký príznak? na rukách na zadku neviem z čoho

aneta31
autor
23. dec 2021

@buzz5 stále neprišli

1fifinka1
23. dec 2021

Baby aj mne meska, uz 2 tyzdne. Este sa mi to nestalo. Ale mala.som strasny stres tento mesiac, pripisujem to tomu.

dadus841
23. dec 2021

@aneta31 ja som tiež a hlavne sa mi robia také vyrážky na prsiach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre