Mešká mi menštruácia a bojím sa tehotenstva

31. dec 2023

Ahojte,
mám problém s meskajucou menštruáciou 3 dni a veľmi sa bojím tehotenstva. Stále si dávame s partnerom pozor, používame kondom počas cele styku a dokonca sa vždy vyvrcholí mimo mňa aj napriek kondómu. Menštruáciu mám väčšinou pravidelnú ale teraz sa deje toto a už som nervami bez seba. Chcela by som nejakú radu alebo nejaké skúsenosti, že či ste sa stym stretli a rizika tehotenstva. Ďakujem

veronikaszabova
31. dec 2023

Ved si urob test. My ti do maternice nevidime.

stellarstar
31. dec 2023

Urob si test a pre budúcnosť keď nechceš byt tehotná chráň sa viac napr HAK

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. dec 2023

@veronikaszabova test si plánujem spraviť ale momentálne som mimo mesta, neviem si ho kúpiť preto som už chcela len poradiť.

autor
31. dec 2023

@jj298 prosím vás zdržte sa takýchto komentárov

stellarstar
31. dec 2023

Prečo? Veď je to pravda. Ak sa bojíš TT tak nesexuj

autor
31. dec 2023

Vidím že tu sa asi normálnej odpovede nedočkám a tieto komentáre mi ku môjmu stresu čo teraz zažívam nepomôžu…

veronikaszabova
31. dec 2023

Tak ale po pravde - ake odpovede si cakala?

lauriik
31. dec 2023

Pokial pouzivate kondom a este k tomu prerusujete tak sanca na tehotenstvo je naozaj velmi nizka.

beata_k
31. dec 2023

Nie si tehotna. Nemas byt ako. Menzes meska aj inych dovodov ako tehotenstvo

maminkadeticiek
31. dec 2023

Kym nemas pozitivny test tak je tato diskusia uplne o nicom.

sofia1979
31. dec 2023

No jedine ťa ten test zbaví nervov, alebo naopak

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. dec 2023

Ďakujem za odpovede (tie normalne), chcela som len počuť názor to je všetko

autor
31. dec 2023

@jj298 ked nemáte čo robiť a potrebujete mať takéto pripomienky tak si nájdite inú zábavu. Neviete čo daný človek prežíva tak keď máte problém stym čo som napísala tak sem ani nepíšte

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
31. dec 2023

Potom skus k lekarovi. MS moze meskat aj ked mas cystu.

t1nusa
31. dec 2023

@jj298 strašné je to ako neprijemne odpovedáš 🫣 strašiť a zhadzovať je dnes v móde ako tak pozerám….

@autorka netráp sa, v najbližšej dobe si urob test a budeš vedieť na čom si, my ti v tomto veľmi neporadíme 🤷🏻‍♀️ každopádne držím palce nech to dopadne akokoľvek, zvládneš to 🙏🏻

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
31. dec 2023

Ahoj, ja si nemyslím, že si tehotná. Skôr sa ti z nejakého dôvodu posunul/natiahol cyklus, alebo menzes proste mešká. Je milión možností, prečo sa to môže stať - stres, virózka o ktorej ani nevieš, ale aj zmena denného programu, atď., čokoľvek... Počkaj pár dní a aj ms stále nepríde, skoč ku gynekológovi.

janagem
31. dec 2023

Nebola si chorá? Mne tiež tak zvykne meškať, keď som chorá a potom hups príde z ničoho nič a inak mám pravidelnú

akinom112
31. dec 2023

Ahoj, viem sa do teba úplne vcítiť, keď som bola mladšia a študovala som, extrémne som sa bála tehotenstva. Používali sme kondom spolu s prerušovanie sulozou tak ako píšeš ty, a vždy keď mi meškal menzes tak som sa extrémne bála. Bála som sa urobiť si aj tehotenský test, pretože to by znamenalo definitívnu odpoveď. Po rokoch a po svadbe som si začala naozaj priať mať bábätko a s manželom sme sa začali snažiť. Až teraz som pochopila, že otehotnieť naozaj nie je také jednoduché ako som si myslela. Podľa mňa si môžeš vydýchnuť, to žeby si bola tehotná je asi najmenej pravdepodobné. Za omeškaním cyklu môže byt stres, alebo choroba, niekedy zmena hmotnosti. Drzim palce, menzes príde 🙂

autor
31. dec 2023

Ďakujem vám trochu ste ma ukludnili. Ja viem že to môže znieť hlupo sa také pýtať ale fakt už od stresu neviem čo, tak ma napadlo prísť si pre radu sem.

bylinka25
31. dec 2023

Nemusí to byť len tehotenstvo, mne meškala dva mesiace, tento rok šestnásť dní a bola to cysta.
Keď prídeš domov, urob si test, ak bude negatívny, potom ti len ostáva návšteva gynekológa.

bambulka711
31. dec 2023

Myslím si, že nie si tehotná. Nebola si v strese alebo chorá? Možno sa ti len oneskorila ovulácia a tým pádom aj menzes 🙂

medda_beda
31. dec 2023

Upokoj sa veď ti ani nemusí meškať.
Vieš kedy si mala ovuláciu?

anabel2341
1. jan 2024

Ak ti ľudia povedia nesexuj maju pravdu :D čo ine pomôže nato aby si sa nebala tehotenstva ? Začni sa viac chraniť HAK existuje. Tiež som bola ako ty nespavala som, menštruacia meškala vždy zo stresu atď nejedla som až pokym neprišla 🙂 hoď sa do kľudu a pride. Bohužial teraz nechceš aby test bol pozitivny a o par rokov ked budes chcieť dieta budeš prosiť aby bol pozitivny. Dufam že toto nezoberieš aku uražku. Menštruacia meška podľa mňa zo stresu že sa stale bojiš stres vie urobiť kolotoč a teda ak si chceš byt 100% istá urob si test vela štastia.

anabel2341
1. jan 2024

@akinom112 presne aja som sa veľmi bala tehotenstva, a zrazu zistim že to asi tak ľahko nepôjde každa žena je sice ina, ale my sa tiež dlho snažime o babätko a zrazu zistim že som zbytočne stresovala vtedy 😂

autor
2. jan 2024

HAK brať nechcem vzhľadom na nežiadúce účinky a keďže menštruáciu mám väčšinou pravidelnú nechcem do toho takto zasahovať . Po dieťati netúžim ani do budúcna preto som mala stres ale chvalabohu už prišlo ale ďakujem každému za radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre