Mešká mi menštruácia a mám zvláštne pocity

dadarinkah
20. feb 2014

Ahoj dievčata, mam taku otazocku. Mešká mi mrcha uz týžden, robila som si uz dva testy a obe negativne. Troška ma bolí v podbrušku, ale nieje to nič co by sa nedalo prezit. Niekedy som mala mrchu dost nepravidelnu, ale posledny rok som mala vzdy ma den presne. Neviem či som alebo niesom tehotna, ale velmi by som chcela. S manzelom sa snazime uz rok a pol a stale bez vysledku. Myslite ze teraz to je to ono? citala som tu vela diskusii na tuto temu ale stale som sa nedopracovala k tomu ako to dopadlo. Myslela som ze este pockam tyzden a ak nebude mrcha ani pozit. test tak pojdem k lekarovi.

nigguska
20. feb 2014

@dadarinkah v podstate si si odpovedala poslednou vetou sama.....ale drzim palceky!!!! 🙂

betuska81
20. feb 2014

V podstate máš poslednou vetou uplnu pravdu🙂 Skúšaj baby test, a ak nič tak choď k lrekárovi🙂 Jednoznacne ti držim palčeky;)

dadarinkah
autor
20. feb 2014

Dakujem vam, skor som nedockava ci ano alebo nie

nigguska
20. feb 2014

@dadarinkah tak to ti mi nepovieme....ale ak ti meska tak skus 2dcl cerveneho vina....ak nie si,zvacsa sa spusti mrcha do dalsieho dna...ak si ,babatku to nijako neublizi....

betuska81
20. feb 2014

Nejedz moc citronov a grepfruidov (to skracuje a oddaluje menzes) ale skús tak ako nigguska spominala červené víno🙂

dadarinkah
autor
26. feb 2014

no baby skusila som cervene vino a nic, tiez som skusila horuci kupel a tiez nic, robila som si dalsi test a negat. v priatok idem k lekarovi tak uvidime co mi povie. Bolesti v podbrušku sa stupnuju tak idem čím skor. Ale nemyslim si ze som tehotna,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre