Mešká mi menštruácia, môžem byť tehotná ?

bianka_012
3. jan 2020

Ahojte, mala by som otázku. Mám nepravidelný cyklus menštruácie za posledný rok a pól 25-39 dní, nenašla som v tom žiadnu postupnosť. Mala som s priateľom nechránený poh. styk 11ty deň a 25.ty deň cyklu, pričom sa do mňa neurobil, jediné čo do mňa išlo bolo niečo priesvitné z neho. Medzi 11-25 sme použili ochranu. Je mi to divné, lebo predtým sme ochranu nikdy nepoužívali ani cez ,,plodné dni" a menštruácia bola úplne v pohode v mojom časovom rozpätí.
Momentálne je 41. deň a menstruáciu nemám. Mám aj zväčšené prsia (avšak neboia ma ako vždy pred menštruáciou, čo je divné) aj bolesť v krížoch som mala.
Tento mesiac som mala rôzne stresy, dokonca aj nádchu a menšie prechladnutie. Myslíte, že môžem byť tehotná alebo tá dĺžka môže byť spôsobená aj inými faktormi ?
Veľmi pekne ďakujem za každú radu.

nevludna
3. jan 2020

@bianka_012 test?

veronikaszabova
3. jan 2020

@bianka_012 preco si nespravis test?

katarinka89
3. jan 2020

@bianka_012 nic v zlom ale vsetky normalne zeny ktore chceme zistit tehotnost- kupime si tehotensky test....neviem co vas niektore vobec napadne pisat na mk taketo blbosti: sorry ale nechapem 😆😆😆

modrykoniicek
3. jan 2020

Je fakt ťažké ocikať test? Pochopím keď sú pochybnosti a test je negatívny ale urobte si najprv ten test ... Ach.
A keď si nie ste isté tak smer lekár.

jaskolka
3. jan 2020

Véd smer lekáreň, kúpim prvý test a uvidíme... Ak vyjde negatívne, tak potom lekár...

bianka_012
autor
4. jan 2020

@nevludna
@veronikaszabova
@katarinka89
@modrykoniicek
@jaskolka

Ďakujem za radu, o pojme tehotenský test viem. Skôr som chcela vedieť či je šanca nebyť tehotná, test sa bojím spraviť lebo viacmenej hneď zistím výsledok, ktorého sa strašne bojím. Bohužiaľ tehotná teraz nemôžem byť. Tak som čakala aspoň miernu pomoc v tom, či takéto príznaky pripomínajú tehotenstvo, alebo tu nejaká šanca je.
Aj tak si vážim vašu pomoc.

modrykoniicek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrykoniicek
4. jan 2020

@bianka_012 Pozri... Mne meškala skoro 40 dní.Nedošla ani po injekcii až po druhej a ani ja ani lekár sme nevedeli či je to z HAK lebo moju HAK predpisujú lekáry ženám na úpravu cyklu.Ja som mala vždy pravidelný.Druhá lekárka s týmto ešte tiež skúsenosť nemala pri mojich tabletkách.Teraz mi meškajú 2 mesiace.A báť sa výsledku z testu...Neviem ..veď nemáš 15? Či?
Načo stresovať.Urob a máš 🙂 lepšie vedieť ako nevedieť.
Mne tu baby povedali, že test vyzerá byť pozitívny jeden vyšiel tak zvláštne.Tehotná som nebola.
Keď mám podozrenie vždy urobím test lebo ani HAK nie je 100%.Aby som mohla vylúčiť tehotenstvo.

martinka_123
4. jan 2020

@bianka_012 keď nechcete byť tehotná, načo potom nechraneny styk? Dokonca aj počas ovulacie? My ked sme ešte nechceli bábätko, tak sme nemali nechraneny sex a ked sme si povedali, ze aj by sme ho prijali, tak sme fungovali naplno vždy. Či boli plodné alebo neboli plodné dni.

bianka_012
autor
5. jan 2020

Ďakujem všetkým za pomoc, dnes som dostala menštruáciu.

iinuska
5. jan 2020

A preco zakladas dve rovnake temy???

dopolbokaodrata
5. jan 2020

Fakt by ma zaujímalo, ako naše mamy zistili, že sú tehotné, keď neexistoval koník.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre