Môžem byť tehotná?

11. júl 2022

Ahojte. Mám takú otázku aj keď sa to tu už miliónkrát riešilo ale ide o to že v posledný deň menštruácie 7.deň sme mali s priateľom pohlavný styk ale s ochranou a ani sa do mňa neurobil. Približne v čase ovulácie a aj asi 4-5 dní potom mam ťahave bolesti v pravom podbrušku ako keby tlak a v 2 dní som sa aj cítila počas toho nafúknutá dokonca som mala o kilo viac ...už je naspäť dole po ovulácii to kilo ale tie bolesti respektíve tlak je stále. Trošku to siahalo aj do nohy. Je pravda že mám už asi dva mesiace stresy pri skúškach a čaká ma jedna dosť náročná takže len sedím ani sa nehybem a sex sme mali tiež po dlhom čase keďže sme na diaľku dosť. Chcela by som sa teda opýtať či je možné aby som bola tehotná. Ozaj sme si dávali pozor a nemala som ani plodné dni i keď viem že ovulácia sa môže posúvať ale z hlienu mám pocit že som ju mala tak ako mi to aj vychádza stále takže aj ten cyklus je stále 29-31 dní teda pravidelný pomerne. Jediná vec čo má napadá je fakt bolesti zo stresu alebo je pravda že po styku si partner zotrel z bruška ejakulat do servitky a potom asi po 5 minútach ma prstoval ale to z by bolo fakt veľká náhoda lebo už mal ruky suché utrete tak ja neviem. Bojím sa trošku že čo to môže byť tak mi prosím povedzte názor ...test je asi zbytočne si robiť keď mi ešte nemeška menštruácia a k lekárovi sa dostanem najskôr po tomto týždni . Veľmi pekne ďakujem

ls56
11. júl 2022

Prečo stresuješ, keď ti ešte nemešká? Veď to kľudne môže byť z toho stresu alebo aj hocičo iné. A k lekárovi sa trepať, keď ti ešte ani menštruácia nemešká.. nie je to náhodou tak, že sa bojiš, že sa niečo stalo a z toho maš stres a z toho ťa to bolí…takže fantomove bolesti?

autor
11. júl 2022

@ls56 Nie ja som na tehotenstvo ani len nepomyslela dokým počas ovulácie nenastúpili bolesti podbruška a trvajú už asi 5 dní preto som zmätená lebo sa mi to nedialo nikdy a úplne chápem že to môže súvisieť so stresom najmä kvôli tomu skuškovemu a tak ale aj tak mi to prišlo divné preto ma to napadlo lebo som naozaj cítila také ťahanie a tlak ...ináč by som vôbec neriešila lebo si dávame pozor

ls56
12. júl 2022

Spraviš si test-uvidíš. A nestresuj, aj tak vysledok neovplyvníš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre