Mešká mi menzes a mám výtok. Môžem byť v tom?

pa3ciaaa
24. máj 2013

babyyyy, probleem..ja som si to ani neuvedomilaaa :/ 8.5. som ,,to" mala dostat a nic neprislo..dva dni na to som mala slaboruzovy vytok len vecer a rano a potom nic...no aa predvcerom zasa ten vytok na papieri a stale nic...myslite, ze som v tom?? viem, ze nieste gyn. ale tak predsa..len neviem o tom, ze by drahemu nieco uslo..tedaaa, dufam, ze mu neuslo.... waaaa 😕

modrazaba
24. máj 2013

cisto teoreticky mozes byt v tom 😀 najlepsie je urobit si test 😉

cerez
24. máj 2013

@pa3ciaaa Môžeš aj nemusíš byť v tom. Najlepšie čo môžeš spraviť, je urobiť si test. Ani my tebe viac pomôcť nemôžeme.

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@modrazaba no, viem..ze je najlepsie urobit si test...len ma zarazalo to, ze som 2x mala ten vytok...viem, ze je to mozne pri uhniezdovani...ale 2x?? 😖

anjelicek26
24. máj 2013

@pa3ciaaa - isteze mozes, sprav si test 🙂

ribelina
24. máj 2013

Od 8.5. už ubehlo veľa, veľa času aj keď si teraz skočíš pre test a urobíš si ho aj poobede tak ti musí na 100% ukázať.

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@anjelicek26 a to mozem aj ked som mala ten slaboruzovy vytok aj 2x a nie za sebou, ale v rozhrani 2 tyzdnov?? nie je to cudne?

anjelicek26
24. máj 2013

@pa3ciaaa - no nie je 🙂 Vela zien spini na zaciatku tehu...

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@anjelicek26 a sakra....to aby som vazne bezala kupit ten test... 😕 😕

anjelicek26
24. máj 2013

@pa3ciaaa - daj potom vediet, ale ak ti meskaju od 8.5., tak mozes aj rovno k lekarovi ist a donesies si fotocku zo sona 😅

koniarova
24. máj 2013

@pa3ciaaa Určite bež a urob si ho hneď. Ak si tehotná, ukáže ti to na stopro. Od 8.5. je dlhá doba. Inak ja som presne takto slaboružovo špinila a bola som tehu.

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@anjelicek26 fuuu...moje nervy...ale mi davas zabrat... 😅 noo, som zvedava..ked sa mala vyspi, tak pojdem kupit..

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@koniarova pojdem, ked sa mala zobudi...kokooos....normalne mam mrle...

anjelicek26
24. máj 2013

@pa3ciaaa - neboj rozdychala by si 🙂 Hlavne klidecek 🙂 Ja som si pri tomto malom tiez vsimla az po dvoch tyzdnoch meskania, ze ups, mrcha nebola 😀 😀 No a boli dialnice, takze tak heh

reni1512
24. máj 2013

jasne ze mozes mat po sebe vytok, ja som mala tri alebo styri dni, myslela som si ze sa mi rozbieha mrcha.. skus mamatest, ten ti ukaze 🙂 a nestresuj sa, uz je aj tak neskoro na stres

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@anjelicek26 no, ja viem, ze by mal byt klidek...ale som aj tak totalne nervozna... 😀 bozee moj...takto skoro sme neplanovali... takze ak si urobim test, tak uz mi ukaze 100% na com som..hej?? 😅

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@reni1512 fuuu...tak to som nevedela, ze tak moze..ja som nemala po sebe..ja som mala jeden den po tom ako som to mala dostat a predvcerom zasa jeden den... takze si asi väcsina definitivne mysli, ze je to jasne..

anjelicek26
24. máj 2013

@pa3ciaaa - ano uz to bude uplne jasne, ziadne hladanie duchov ;)

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@anjelicek26 no, tak som zvedava..

anjelik2509
24. máj 2013

ahoj, ja som mala tiež výtok, ale iba taký klasický, bez farby, ale bol silnejší ako obvykle....No a som v 12 tt....Podľa mňa to asi bude mimi....Jasné, ukáže ti na 100%...daj potom vedieť, že či hej 🙂

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@anjelik2509 fuu, no tak teda fasa.... vidim, ze moja obava bude skutocnostou (pravdepodobne)..mrle ma zeru..uz len cakam nez sa mala zobudi.. jasne, dam vediet.. 🙂

ivec16
24. máj 2013

@pa3ciaaa ja som mala tiez dva krat ruzovy vytok, jeden asi pri ovulke a jeden cca ked mal prist menzes... mne sa zda ze by si mohla byt... urcite rozdychas a budes sa tesit... ja by som skakala 10m

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@ribelina no, to hej..je to nieco vyse 2 tyzdnov..tak som zvedava..

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@ivec16 no, aj mne sa zda, ze asi budem..jasne, predycham..drzim prsty aby aj vam vyslo.. aspon takto necakane ako nam.. 🙂

ivec16
24. máj 2013

@pa3ciaaa no u nas to uz necakane ani nemoze byt... 🙂 no som zvedava co ti vyjde...

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@ivec16 preco??co uz?? 😅

ivec16
24. máj 2013

@pa3ciaaa no ked na nieco uz dlho cakas, tak to nemoze byt necakane... 🙂

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@ivec16 tak hej ..to je pravda.. 😀 ja len tak, ze my sme tiez na malu dlho cakali..az sme sa na to vykaslali...nesustredili sa na to ..a bum..zrazu sme necakane zistili, ze budeme mat babo..ale ak som teraz tehu..tak toto bude necakenejsie este viac..uz len pre to, ze malu sme kvazi ,,planovali " ale toto nie... 😅

nikoletka_h
24. máj 2013

@pa3ciaaa no co moja ? Ako si dopadla?? 🙂

modrazaba
24. máj 2013

@pa3ciaaa moze to byt este aj hormonmi sposobene, nemusi to byt nevyhnutne tehotenstvo ale je to vysoko pravdepodobne hlavne ak neuzivas HAK drzim palce aby test vysiel podla zelania 🙂

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@modrazaba
@nikoletka_h
@ivec16
@anjelik2509
@anjelicek26
@reni1512
@koniarova takže babyyy... 😀 robila som si ten testik a vysiel negativny... 🙂 tak uz len cakat na mrchu...len by ma teda zaujimalo, ze preco stale neprisla..no, nic..kazdopadne je vsetko v poriadku a dakujem za rady...ak nepride do 2 tyzdnov, tak testnem znova.. 😀