Mešká mi menzes, mám mierne bolesti a test je negatívny

erinka123456
23. nov 2013

baby poradte,,meska mi menzes ,,mam mierne bolesti ako ked mi idu prist ,,bolia ma krize,,a makla som tri dni taky hnedo cierny vytok,,test negativny,,a som mimo domu tak nemozem ist k lekarke

sissy27
23. nov 2013

@erinka123456 no tu to nezistíš celkom určite, to je viac ako isté... opakovať o pár dní test, alebo po návrate domov navštíviť dr. ...

erinka123456
autor
23. nov 2013

sissy27 navrat budeaz o tri mesiace.. 🙂

erinka123456
autor
23. nov 2013

@sissy27 navraat bude az o 3 mesiaqce

barny
23. nov 2013

mozes mat zapal, tehotna byt nemusis, ak chces zopakuj test za par dni, zbytocne sa nesleduj, ja som jeden mesiac mala ms jeden a pol dna a vyzeralo to ako spinenie, tehotna nie som dalsi mesiac normlana a ak nechces este babo, pouzivaj ochranu

sissy27
23. nov 2013

@erinka123456 no tak nech si kdekoľvek, hádam tam žije aj nejaký lekár... ďalšie dve možnosti sú:
1. zopakuj test o pár dní
2. kým sa vrátiš domov, tak už určite budeš vedieť, ako to je aj bez testu a bez lekára... v prípade, že máš nejaký zápal alebo infekciu alebo nejakú chorobu, tak si to pekne tri mesiace pestuj, nech sa to ešte zhorší, keď teda k lekárovi je problém...

zabkaevicka
23. nov 2013

baby poradte tento mesiac mi meskal menzes 8 dni ale test mi ukazal ze nie som tehotna.Mam tazku pracu a po praci som zacala spinit neviem si to vysvetlit a mam aj citlive prsniky 😒

karmela
24. nov 2013

@zabkaevicka chod na gyndu ak máš ťažkú prácu a náhodou si tehotna aby ta pozreli.Testy niekedy vijdu pozitívne až neskôr ked máš slabú hladinu hcg

zabkaevicka
24. nov 2013

@karmela dakujem ti ja som volala gynekologovy a on povedal ze je to v poriadku ze netreba aby som chodila tak neviem co mam robyt 🙂

karmela
24. nov 2013

@zabkaevicka ja by Som sa nenechala odbiť len tak.Ked máš nechránený poh. Styk tak môžeš bit kľudne aj tehotna.Zavolaj mu,ze chces ísť na vyšetrenie aby si bola pokojná nech ta pozrie.Je to tvoje zdravie nie jeho tak sa nedaj 😉 máš nato právo

zabkaevicka
24. nov 2013

@karmela ja to aj spravym mi sa uz snazime o babetko 7 rokou a stali nic hovoria mi znami ze to velmi chcem tak to nejde treba to vypustit z hlavy ale to sa neda o chvylu uz budem mat 30 rokou a stale nic a to ma zoziera ☹ ☹

karmela
24. nov 2013

@zabkaevicka tak to ti verim,práve preto sa nedaj a chod nech ta vyšetrí a vezme ti aj krv.Drzim ti palce nech ti potvrdí tehotenstvo a nie nieco iné.Urcite to nenechaj len tak.A snaž sa nedvihat tažké kým nebudes vediet výsledky

zabkaevicka
24. nov 2013

@karmela však to ja robym v starobinci opatrovatelku a tam pernamntne musime dvyhat tazkych bezvladnych ludi.ale dakujem ty za pohopenie 🙂

karmela
24. nov 2013

Tak v práci zatial povec ak môžeš,ze kvoly zdravotným problémom zatial nemôžeš zdvíhať tažké.Kolko ti uz mešká ms?

zabkaevicka
24. nov 2013

@karmela 8dni mi to neskalo a potom prislo slabučke krvacanie na 2 dni a teraz som si kupila kyselinu listovu. no skusim len ci to pochopia tam je to zložite ☹

karmela
24. nov 2013

Tak ja neviem ci Gynekolog považuje za normalne dvojdňové krvácanie. 😕 držím ti palce

zabkaevicka
24. nov 2013

@karmela dakujem budem to potrebovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre