Špinenie a duch na teste

lilenka141
9. okt 2023

Ahojte prosím vás baby, mám strach nejakú dobu sa snažíme o druhé dieťatko. Mám pravidelný cyklus 28DC, ovuláciu odsledovanu. Včera miesto menštruácie prišlo len tmavo hnedé spinenie ktoré bolo vidno len na toaletnom papieri po utreti z wc. Dnes prestalo,spravila som si pár testov pred menzesom negatívne ( keď som videla že niektoré baby mali na 10dpo ducha) ja spinenie nikdy nemavam pred menzesom. S malou som mala veľmi ťažké tehotenstvo hneď od začiatku až do konca . Preto ten strach spojení zo spinenim. Dnes ráno na teste sa mi niečo marí, poprosím o názor

clori
9. okt 2023

nieco tam je, ale skus este iny test. napr. livsane alebo este dr. max v plastovom obale. ak je na foto dr. max pruzkovy, ten aj dost neskoro ukaze ciarky. ale rad aj duchuje (nerobi falosne ciarky, ale testovacia sa niekedy prepije a potom navonok posobi ako ciarka)

lilenka141
autor
9. okt 2023

@clori áno je to dr max, iný u nás na dedine v lekárni nemali. Skúsim poobede zájsť do mesta. Zle sa mi to fotilo ale voľným okom je to lepšie vidno. Ale ďakujem ti veľmi pekne za názor. Už je to 6 rokov čom som mala naposledy takéto ducha a dnes už je v škôlke 🫣

luciah187
9. okt 2023

@lilenka141 ano nieco vidim, ja som na livsane mala ducha uz 9 dpo, skusila by som ten. Mozno pockaj do zajtra, to by uz mohol ukazat krajsie.

anjelicek26
9. okt 2023

Normalne to mohlo byt implantacne spinenie, uvidis, ci test zajtra posilnie.

lilenka141
autor
9. okt 2023

Ďakujem baby našla som v ktorej lekárni ich majú u nás v meste, a môžem si ho spraviť kedykoľvek počas dňa ?

anjelicek26
9. okt 2023

@lilenka141 spravit rano, vecer menej pit, nech mas koncentrovany moc.

ankare
9. okt 2023

@lilenka141 držíme palce!

vanilkovazmrzka
9. okt 2023

Ja vidim snehobiely test s jednou ciarkou.

Ale to este nic neznamena, este tomu daj par dni a hlavne nerob paniku 🙂 drzim palce

maryetta
9. okt 2023

Ked uz vcera mala byt ms tak by som cakala silnejsiu ciarku. Ale tak skus este o 2-3dni. Mne sa osvedcili tie RapiClear.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre