Meškajúca menštruácia a špinenie

lenatn_123
24. júl 2017

Ahojte ženušky.Chcela by som sa spýtať na váš názor.Menštruácia mi mešká 5 dní(na mňa je to veľmi veľa keďže mi šlape jak hodinky), tento mesiac som mala len chránený pohl.styk a neskor som mala mykozu ktoru som mastickami dufajme ze vyliecil lebo ma uz nic nesvrbelo ani som nemala opuchnute pysky...dnes som začala špiniť....myslíte si,že som v tom aj keď som si robila test a bol negatívny? Ďakujem za odpovede

bienennest
24. júl 2017

@lenatn_123 Ahoj, je to velmi nepravdepodobne.. dnesne testy dokazu uz 1-2 dni pred ocakavanou menstruaciou ukazat tehotenstvo. Tolko dni po termine, by si uz mala mat jenoznacny vysledok. Avsak aj ine faktory, ktore mozu zapricinit hormonalnu nerovnovahu (napriklad v tvojom pripade mykozne ochorenie a nasledna liecba) mozu viest k nepravidelnostiam periody, pripadne k jej vynechaniu. Najlepsie sa porad s lekarom.

lenatn_123
autor
24. júl 2017

Ďakujem za odpoveď ☺

deti95060810
24. júl 2017

skús si kúpiť test inej značky ...

lenatn_123
autor
24. júl 2017

@deti95060810 je to podľa teba len zlým testom alebo ako to mám chápať?

elenita
24. júl 2017

@lenatn_123 Podľa mňa je to tou prekonanou (?) mykózou... Všetko toto veľmi dokáže ovplyvniť cyklus...

deti95060810
24. júl 2017

@lenatn_123 môže to byť aj testom...

lenatn_123
autor
25. júl 2017

Ahojte☺tak všetko bolo asi len posunuté tou mykózou.Dnes sa mrcha dostavila ☺ ďakujem za odpovede

xxxxxnnnnn
26. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

hillaryxx
21. okt 2019

Ahojte baby chcem sa opytat ci mate skusenosti stymto či mi viete poradit menštruacia mi meska 5dni a dnes som sa zacala spinit hnedym vytokom moze byt ze som tehotna?

veronikaszabova
21. okt 2019

@hillaryxx ved si sprav test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre