• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meškajúca menštruácia. Môže za to prekonaná mononukleóza?

18. mája 2014 
:frowning2: pomožete mi prosím.mám otaku zvičajne mávam menzes 5,6 a teraz som ešte nedostala. pred pár týžnami som bola v nemocnici.mala som monoluklozu.s priatelom spávam vždy zochranou. DAKUJEM ZA POMOC
10. aug 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vanes15!Neviem co myslis co pouzivas ak pouzivas len prezervativ moc na to sa nespoliehaj kludne sa moze pretrhnut alebo inac poskodit a nezelane problemi su na svete,radcej hod k doktorovy len tak pre istotu!!!Drzim palce!
11. aug 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj neboj podla mna ti to meska lebo si bola v tej nemocnici a stres robí svoje,a nemešká ti to tak dlho žeby to bolo nezvyčajne, a ked chces byt kludnejšia kup si test...
11. aug 2007 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. Staršia dcéra mánononukleozu, má dodržiavať pecenovu dietu.... neviete mi oradiť, aká to je?
18. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj habibi, nesmie sa vyprazane, korenene, cola, skus si vygoglit pecova dieta, mala by vela tvarohu... Drzim jej silno palce, aby sa z toho cim skor dostala, je to inac pekne svinstvo... Moj starsi syn ju dostal v skolke, ale on nastastie nemal zasiahnutu pecen, nemuseli sme ani nejaku dietu velmi drzat, ale aj tak to s nim dost zamavalo, odkedy ju prekonal, tak ma dost zoslabenu imunitu...
Nesmie sa sportovat 6 mesiacov, jedine pozitivum je, ze ju mozes prekonat iba raz v zivote...
18. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedla som len biele maso a to robene vsetko na vode, bez korenin a soli, ryzu a vsetko lahke
18. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som prekonala mononukleózu ale podľa toho čo som čítala tak sú iné prejavy ako som mala ja a doktorka mi ani neprišla na to že mám mononukleózu prišla som za ňou že ma hrdlo bolelo a mala som zväčšené uzliny dala mi len na alergiu že to môže byť aj z alergie ale potom sa mi to zhošilo a tak ma poslala na krčné ale na krčnom mi doktorka ani do hrdla nepozrela a napísala mi že všetko mám v poriadku a tak mi doktorka poslala domov potom sa to zo dňa na deň tak zhoršilo že som ani preglgať nemohla tak ma hrdlo bolelo že s každým preglgnutím som revala a tak som išla znovu k doktorke a konečne ju napadlo zobrať mi krv a pozrieť do hrdla nasadila mi antibiotiká a liečila som sa asi 3 týždne potom keďsom išla na kontrolu mi povedala že som prekonala mononukleózu (ale že je to taká choroba že už sa mi viac opakovať nebude ako kiahne) a asi som tiež držala tú diétu ale nejedla som len mastné a vyprážané
18. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanes15 ahoj
chcem sa iba spytat.mozno poradit.na zaklade toho co si tu pred par rokmi pisala..ako to s tebou dopadlo?lebo ja mam teraz podobny problem
Uz 7den mi meska menstruacia. Tehotenstvo je vylucene. Je pravda ze pred mesiacom mi diagnostikovali Infekcnu mononukleozu a bola som v tom case pod dost vysokym stresom- kazdy tyzden odbery krvi...Pecenove hodnoty sa mi uz zlepsili, tak neviem co moze sposobit ze mi menstruacia meska..Myslite ze to moze byt sposobene tou mononukleozou, a aj pripadnym stresom?
dakujem za rady
18. máj 2014 o 15:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok