Meškajúci menzes a negatívny test

buenko
22. okt 2013

Stala sa mi taka hlúpa vec .. spala som s niekym bez ochrany čo lutujem a maximalne ... no proste ... neurobil sa ale ak viem tak stale je tam šanca že s neho niečo vyšlo a teraz sa bojim ... menštruaciu som mala dosťať 11.10.. dnes je 22 .10 a proste nič .. aj ked mala som take bolesti sem tam ako keby som mala dostať ale neprišlo nič .. spravila som si test vcera aj dnes oba vyšli negatívne .. neviem či mu mám veriť alebo nemám lebo som zase od niekoho počula že test najpresnejšie ukaže až po takych 3 tyždnoch meškania .. tak etraz neviem začinaju sa mi zápočty som z toho v strese a esste ked si predstavim to že mam byť tehotna tak som v strese este vaščom :( viem nemala som spať s niekym bez ochrany ... malo kedy sa mi niečo take stane priznavam moja chyba mala by som si to vyžrať ale viac myslim na to tehotenstvo než na započty a to nie je dobre prebo ich nespravim :( neviem skuste dať nazor či možem byť abo nie nech sa aspon trošku ukludim ( ale klamať nemusite :D ) diks :/

petra141181
22. okt 2013

moze ti to meskat aj zo stresu zo zapoctov a aj z toho ze si v napati ci si alebo nie tehu a k tym spolahlivim tehu testom mne meskala mrcha jeden den skusila som test a boli tam// ale my sme babo planovali skratkachcela som napisat ze test ti ukaze skor ako po 3 tyzdnoch

barcelona94901
22. okt 2013

@irriss 😀 😀 😀

katkasofi
22. okt 2013

@buenko klud.. Keby si tehotná tak test ti to už na 100 % ukáže!!

barcelona94901
22. okt 2013

@buenko stačí že si pod stresom,prechladnutá,vírus pobehuje okolo..čokoľvek..chod na gyndu a budeš vedieť na čom si..

a s tým negatívnym testom,no ja som ten extrém čo sa tiež vyskytuje ,
mala som menštruáciu aj negatívny test a keby len jeden... a domov som prišla s tehotenskou knižkou a obrázkom zo sona ,ale teda nestihla som toho toľko ako IRRISS😀

barcelona94901
22. okt 2013

@katkasofi 😀 nemusí ukázať,preto nie je ten test ani jeden 100%tný

irriss
22. okt 2013

@barcelona94901 😝 jen se smej 😠 😠 😠


😀 😀 😀 proto jsem ted "Supermatka" 😅 (ach jo)..no nekdo ma Vanoce jen v prosinci a nekdo cela leta 😎

victory1
22. okt 2013

@irriss hm, na tu si nepamatam...to drahy vraj lepil plagaty a ja som sa krmila tabletkami...cca tri tyzdne, mala som zrovna vtedy zapal okostnice...takze, ja som nebojovala... 😔

irriss
22. okt 2013

@victory1 no ja byla ve veku, kdy jsme okupovali skoly a zvonili klicema na namesti ..
p.s. Mela jsem skolu primo v Centru Prahy 😉 a cesta ke skole byla z Mustku (Vaclavak) pres Staromak (Orloj)..neslo se vyhnout situaci.. 😉

irriss
22. okt 2013

@victory1 Jinak mi Tvuj prispevek pripomnel uz odrostleho skolaka, kdyz se ho v zamestnani ptaji, jak to, ze neumis nasobilku?P?? On odpovi: NO neumim - Ja jsem chybel 😉 😀 😀 😀 😉

barcelona94901
22. okt 2013

@irriss no keby moja svokra nemala nechránený sex v 16nástich,neporodila by mojho v 17nástich a ja by som tu dnes neklikala do kláves 😀

victory1
22. okt 2013

@irriss No ved, za inych okolnosti by som bola tiez aktivna...ale sfetovana a nadopovana som nevedela o svete...sla som po troch tyzdnoch na kontrolu k lekarke a v BA, pekne peso cez pol mesta, nejazdli elektricky, busy, nic...ze generalny strajk... 😠 ... 😕

victory1
22. okt 2013

@irriss no, ved toto...doteraz neviem poriadne strngat klucmi... 😀

irriss
22. okt 2013

@barcelona94901 Jeej to by bylo super Tema..KDYBY..kdyby co by a jestli..

No kdyby se ten muj nedrzel maminy sukne az do 39ti let, mohl byt chytrejsi a umet to se zenskejma,..neni nic horsiho nez panic ve 40ti 😀 😀 😀 a vyndany jak okurka primo ze zavarovaci lahve..z roku xy..Tvari se nesmele a casto kysele..takze to je i odpoved, proc si chodim povidat s vama..muj toho moc nenamluvi, jen kdyz ho nastvu😉 😉 🙂 🙂

barcelona94901
22. okt 2013

@victory1
@irriss

áááách sametovááá...ja školopovinné ,nič netušiace,spokojné ,ešte decko v podstate..v tv dva programy a na oboch to cinkalo kľučmi a susede obhoreli palce zo zapaľovača 😀 a nikto nevedel,čo príde

irriss
22. okt 2013

@victory1 Generalny strajk..doufam, zes mi uz odpustila.. 😀 😀 😉 Ja ho vycinkala a Ty sis ho odchodila.. 😀

irriss
22. okt 2013

@barcelona94901 a prislo neco krome H... 😉 ? 😔 🤐 🤐 🤐

barcelona94901
22. okt 2013

@irriss a ten moj pán okurka , bol mojim spolužiakom práve v čase" sametovej" a celé tie roky sa šetril pre mna a len by skusil zmeniť smer 😀

barcelona94901
22. okt 2013

@irriss ešte vačšie H ...nevííídaného,amerického rozmeru 😀

victory1
22. okt 2013

@barcelona94901 Zlateeeee casy.... 😀 😀 😀 ..vtedy som este nefajcila... 😕

victory1
22. okt 2013

@irriss Ale odpustila...aj ked som mala v ten den "vosoupany" nozicky... 😝

victory1
22. okt 2013

@barcelona94901 no, pozor hlavne teraz..teraz kde - kto meni Smer.... 😝

sviecka
22. okt 2013

@buenko ...treba prijat situaciu, aj ked vyzera zlozito. skola nie je vsetko - da sa prerusit. ja som sa vydavala v januari a mam 21 rokov - tehotna som nebola (ani som nemala z coho :D ) jednoducho nastal spravny cas a my sme sa rozhodli, ze sa vezmeme 🙂 tiez som bola v 2.roc na VS. a o 3 mesiace na to, v marci sme zistili, ze cakame babo - co bol pre mna sok, lebo tiez som si myslela, ze najprv dokoncim skolu a tak budeme mat deticky. mam 2 tyzdne do porodu a nic nelutujem, obaja sme stastni, ze budeme mat babatko a uz sa nevieme dockat porodu 🙂 dokonca som ani skolu neprerusila, takze pokracujem dalej... takze vsetko sa da, ked sa chce. drzim palce, nech to dopadne, ako ma!

irriss
22. okt 2013

@victory1 osoupane nozicky??, ale uz jsi nemusela do DDR pro boticky😀 😨D

emilia25
22. okt 2013

no ja uz neviem ci verit testom veru tiez mi vysli krasne ciarocky dva tyzdne mi meskala aj krasne ciarky sa zvyraznovali a naraz som dostala ms.a ked som bola u gynekologa mi povedal ze maternica je prazna ani naznak po tehu a ze som nebola tehotna ze niekedy tie testy proste ukazu falosnu pozitivitu.alebo ako mi sestricka povedala ze jedna mala stale negativny test a uz bola v 3 mesiaci tehotenstva tak potom co mu mam verit.ale zas na druhej strane pri 3 detoch ma nesklamali ked som mala pozitivitu tak som bola tehu.

rita36
22. okt 2013

@irriss sikulka si bola a mala si ako vidim plodny rok na velke udalosti :D

bar12
22. okt 2013

dovolila by som si oponovat pani profesorke...hCG, na detekcii ktoreho su tehot. testy zalozene je produkovany oplodnenym vajickom po uhniezdeni, co je cca 6-10 den po oplodneni (cize po ovulacii) a vacsina testov je schopnych jeho detekcie uz vo velmi malej koncentracii, takze urcite uz niekolko dni pred dorazenim menzesu 🙂 ale to uz urcite vies aj sama 🙂 myslim, ze sa stresujes zbytocne 🙂

irriss
22. okt 2013

@rita36 no ja to vidim jinak..svadim to na euforii Havla, kdyby tenkrat byval neotevrel hranice, ja do Rakouska nejela 😀 😀 😀 a o ozdobnych preservativech bych vedela jen z Bravicka 😀 a to pri me intimni demenci asi tak az za 10 let.. 🤐

victory1
22. okt 2013

@irriss No to nie...preto som ti odpustila to cinganie klucmi...vieme? 😝 😀

maria1989
22. okt 2013

@buenko hlavu hore, mne tento rok raz meškali týždeň a pol, a pritom mám pravidelne 😉 som nevedela či hysteričiť či kočík ísť kupovať 😀

rita36
22. okt 2013

@irriss kurnik to ses napsala docela fasa :D

bar12
22. okt 2013

@victory1 , irris, rita36 baby nic v zlom, ale myslim, ze sa tu bavite o veciach, ktore autorku v momentalnej sitacii asi nezaujimaju :( skuste si vytvorit vlastnu temu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre