Meškanie menzesu 5 dní

mamina123321
30. okt 2020

Ahojte, viete mi niekto poradiť? Mrcha mi mešká 5 dní. Bola som aj u lekára, vraj je všetko v poriadku. Sliznica sa vraj pripravuje na príchod menštruácie. Znamená to že mi príde alebo že môže ale aj nemusí? Testy sú všetky negatívne. Som z toho vo veľkom strese. Poraďte čím to môže byť. Od pôrodu mi menštruácia meškala maximálne 1-2 dní.

malinoismum
30. okt 2020

@mamina123321 Príde - kedže je už maternica v takom stave.
Test je negativny, u lekára si bola, neviem čo ešte chceš čakať,
ked jediné čo sa dá očakaávať je menzes... Ešte predtým, než ti sem budú "odborníčky gynekológie MK" dávať falošné šance, ti želám veľa šťastia. A ver, že to čoskoro príde. :-*

irusa
30. okt 2020

5 dní nie je až taká katastrofa...ja mám zvyčajne presne na den a stalo sa mi, že meškali aj 9 dni

mamina123321
autor
30. okt 2020

@malinoismum Dnes som dostala silné kŕče ako keď mám menštruáciu, ale mala som len špinenie. Dva dni dozadu mi pichli vyvoláváčku. Môže to znamenať že sa mi menzes rozbieha?

malinoismum
30. okt 2020

@mamina123321 Agolutin ti asi pichli, áno, už sa rozbieha, dávaj si teplý obklad a nech mrcha rýchlo odíde, aby ste sa mohli snažiť 🙂 Držím veľmi. palčeky!!!

mamina123321
autor
30. okt 2020

@malinoismum ďakujem Vám moc ☺️

amabeldan
1. nov 2020

Aj mne meskal..48dni. Medzi tym som mala hlienovy vytok s krvou. Viac krat. Az konecne prisiel menzes uplne iny ako som mavala do teraz. Ale prisiel. Takze pride len cakat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre