Meškanie menzesu a Maca

gabikamicka
25. dec 2014

Prosím o radu...nechcem stresovať robiť si testy ešte je asi aj skoro. Mala som nechránený styk myslím že cez ovulku podľa hlienu a pobolievanie v brušku a mešká mi tri dni Ms užívala som Maca vitamíny....cyklus minuly mesiac som mala len 21-dňový po prvý krát no mam to celé rozhádzané pretože som aj zle užívala len mesiac HAK .. Čo myslite zienky?

sibalka21
25. dec 2014

Sprav si digi test, budes mat istotu a nemusis sa stresovat

gabikamicka
autor
25. dec 2014

@sibalka21 Digi?

sibalka21
25. dec 2014

No predsa digitalny test ClearBlue, co si o to este nepocula? 🙂

gabikamicka
autor
25. dec 2014

@sibalka21 dakujem už viem

gabikamicka
autor
25. dec 2014

@sibalka21
Inak gratulujem k miminku ☺️ Možem otázku ?

sibalka21
25. dec 2014

@gabikamicka dakujem, jasne pytaj sa 😉

gabikamicka
autor
25. dec 2014

@sibalka21 možem považovať za príznak aj bolesti chrbtici a panvových väzov po bokoch podbrušku ?

sibalka21
25. dec 2014

@ gabikamicka cisto teoreticky mozno aj hej, to je take ze nikdy nevies z coho to mas, moze aj nemusi to spolu suvisiet. Takze radsej sa na to neupinat

gabikamicka
autor
26. dec 2014

@sibalka21 však toto si hovorím už čo má byt to príde samo preto ani nerobím test radšej už mám znení strach aj na nový rok mám ísť na prehliadku na gyndu tak sa uvidí... Ale skôr si myslím že tehu nebudem ani nevraciam nespinim neviem vlastne čo už pri mne možem považovať za príznaky

gabikamicka
autor
26. dec 2014

@sibalka21 ty si mala aké príznaky ? Ako si prisla na to že si tehu? ☺️ 😍

sibalka21
26. dec 2014

@gabikamicka ja som mala stastie heh, zistila som to 9DPO ked som mala este tyzden a pol do MS. Pobolievalo ma podbrusko a bolo mi zle. Tak som spravila test a tam dve ciarky 🙂

gabikamicka
autor
26. dec 2014

@sibalka21 zvracanie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre