Meškanie menzesu a ružový výtok

mkisova
27. feb 2019

Dobrý deň.
Ms. Som mala na konci januára, všetko bolo v poriadku. Cca v strede cyklu sme mali s priateľom niekoľko krát nechránený sex, s tým že "to dal" do mňa. Včera tj 26.2. som mala jednorazový ružový výtok (len na papieri) a dnes 27.2. som ho mala zas,trošku silnejší ale zas len na papieri. Ms mi mešká dva dni. Bolesti pŕs mám už skoro dva týždne, sú zväčšené bolestivé a žilky sú tmavé-velmi viditeľné. Včera večer má bolelo kríze akoby mi mala prísť ms,no nič. Dnes mam občas tlak a pichanie v podbrušku.
Myslíte že som v tom?
Test si budem robiť zajtra hneď ráno.
Za reakcie a odpovede vopred ďakujem.

baby26
27. feb 2019

Myslim ze ano,ale ista si budes tym testom

mirkava
27. feb 2019

@mkisova moze ist o uhniezdovanie preto ten vytok. Urob si testik. Drzim palce

monicus
27. feb 2019

@mkisova mne sa tehotenstvo začalo presne takym ružovým výtokom v čase , ked som mala dostať menzes

mkisova
autor
28. feb 2019

Baby,dnes ráno som dostala akoby ms ale to trvalo cca 5minut. Čistá krv len zo mňa vyšla na wc, od vtedy nič
Test mi zatiaľ vyšiel negatívne, teda ja som tam videla istú chvíľu slabunku čiarku. Čo myslíte ? Mám test zopakovať o pár dní?

monicus
28. feb 2019

@mkisova veď uvidíš ako bude. Návšteve gynekológa sa možno tiež nevyhneš

viktorka12323
5. feb 2020

Ahojte môžem bit tehu príznaky žiadne test negatívny dakedy bolia prsia pichalo má podbrusku asi pred týždnom a ms mešká 9 dní a mám hlad furt sa mi chce jesť môžem bit tehu

mirkava
5. feb 2020

@mkisova urcite zopakuj

veronikaszabova
5. feb 2020

@mirkava diskusia februar 2019

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre