Mohla by som byť v tom?

gixerka
5. sep 2012

ahojte zeny....tak ja som mala kramy 11.8., ale len tri dni a to sme boli zrovna na dovolenke, takze sme potom dalsie dva tyzdne doslova pretrtk*li a pocas dovolenky som dostala taky ruzovy vytok, ktory som nikdy pred tym nemala a bolo to zhruba v strede cyklu. Neviem co si mam o tom mysliet, ani som tomu nepripisovala ziadny vyznam, ale od vcera mi je kazdu chvilku zle. Od rana do vecera ma natahuje na zvracanie, ale ani raz som nevracala a pripada mi to ako keby som mala teplotu, ale nemam....kramy mam dostat za dva dni, ale zatial nic necitim, iba mam nafuknute brucho...co si o tom prosim vas myslite?

rolak
5. sep 2012

myslím si o tom, že by si mala napísať do témy: Myslíte,že môžem byť tehotná?

lalinko2010
5. sep 2012

@gixerka "kramy pretrtk*li" - slovník za milion!!!!
choď k lekárovi a takto mu to povedz ako si to sem napísala! buď ťa vyšetrí / určite / alebo ťa pošle do prdele! 😖 😠 😀 😝 🙄

moon1979
5. sep 2012

@gixerka
myslieť si možme čokolvek, ešte je skoro na to, aby si niečo citila, pockaj týždeň ak ti bude meškať menzes, tak si urob test ...

gixerka
autor
5. sep 2012

tak pardoooon, sa ospravedlnujem za svoj slovnik...ale ja zas hovorim na rovinu tak ako to je a ako to citim...mne je proti srsti pouzivat take slova ako: tehu, tehulka, mrcha a tak dalej

moon1979
5. sep 2012

@gixerka
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/som-tehotn...

uz raz si tuto temu otvorila, nemusela si zakladať novu 🙂
a vidim, že ti ju admin aj zamkol, lebo je tu x tém na túto problematiku 🙂

napr. tu mas popisaných x strán https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

gixerka
autor
5. sep 2012

no pardoooon, vsetky ma tu dodzubte co este robim zle 😒

sissy27
5. sep 2012

@gixerka byť tebou, tak ani nechcem vedieť, čo si druhí myslia 😀 ale teda po tvojom - ak ste pri tom trtkaní nepoužili gumu ani inú formu antikoncepcie a vystriekal sa do teba (ak si zhltla, tak potom nič), tak áno, môžeš byť tehotná... 😎

renata5
5. sep 2012

@sissy27 to si zabila este zabudla dopisat ze miesto tehu bude bud nabuchana ale kotna 😎 😎 😎

cerez
5. sep 2012

no vyzerá to tak, že si 😉

cerez
5. sep 2012

zabudla som napísať, čo tak spraviť tehotenský test

minewka
5. sep 2012

@gixerka sprav si test, naj značka Mamatest, mal by už ukázať, ak si tehotná.

sissy27
5. sep 2012

@renata5 😀 😀 😀 tak ale si ma doplnila 😀

maca793
5. sep 2012

@gixerka
dieťa moje a ty koľko máš rokov? lebo mne pripadá že si riadna pubertiačka a vlastne ani nevieš čo chceš keby si sa cítila že si tehu tak prvé ked ti mešká menzes by si si skočila do lekárne alebo drogérie kúpiť test a aj to 2-3 pre istotu.

galaxy
6. sep 2012

že či by si mohla????? ....to je jasné jak facka. Boooože,takúto vec ty nevieš???? no podľa mňa si určite v 8tt a asi to bude chlapec.
spamätaj sa !

petkaa28
6. sep 2012

No super, to po kazdom "prertkanom" dni budes zakladat novu temu a zistovat ci si tehotna?? Co tak zacat byt trocha zodpovedna, sledovat viac samu seba a hlavne - chodit k lekarovi?? Ci myslis, ze my sme tu sibyli s carovnou gulou a vyvestime ti?? Priznaky tehu su u kazdej absolutne individualne..cize v tvojom pripade/pripadoch si ich staci zhrnut a porovnat so vseobecnymi tehu priznakmi (google ti ich najde) a ak sa trafis aspon so 4, tak si kup test a predides takymto odpovediam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre