Mohla som otehotnieť po vysadení antikoncepcie?

subbinka
4. okt 2013

baby chcem sa opytat brala som Bellaru anti 4roky teraz som ju vysadila 29.9.13 menstruacia mi prisla lebo telo si myslelo ze mam len 7dnovu prestavku ale dalsia menzes mi meska skoro uz 2tyzdne tak sa chcem opytat ci sa da otehotniet aj ked neprisla menstruacia

linda20111
4. okt 2013

ahoj, podla mna sa otehotniet da, inac nepravidelna menstruacia je po vysadeni antikoncepcie bezna, ja som nemala menstruaciu mesiac a pol po vysadeni, casom sa to upravilo samo 🙂

obcansr
4. okt 2013

a to si vysadila bez dobratia celého balenia či ako? ak si nedobrala celé tak ti prišlo krvácanie z vynechania ale nepochopila som ako ti može menzes meškat 2 týždne ked si ukončila 29,9? ved to je len 5 dni , akosi tomu nerozumiem

luci78p
4. okt 2013

no, ved ten datum akosi nesedi a je prirodzene ze po vysadeni antikoncepcie mozes otehotniet, ved kvoli tomu ju berieš aby si neotehotnela a ked ju vysadiš a inak sa nechrániš, tak asi čo??

brumka
4. okt 2013

otehotniet po vysadeni hak si mohla jasomm tak planovane otehotnela tak kludne mozes byt tehotna spav si test. ja som sa takto tesila s babatka

bajana
4. okt 2013

aj tak to nejako nevychadza, ze by ti mala teraz MS 2 tyzdne meskat....ved od vysadenia HAK uplynulo vcera 5 tyzdnov., ci nie? .... inak tehotna samozrejme byt mozes (nie menstruacia, ale ovulacia je potrebna k otehotneniu), ale rovnako sa moze jednat o rozhadzany cyklus....vsak testni zajtra rano a uvidis

m_ij_ka
4. okt 2013

po vysadení antikoncepcie sa dá otehotnieť, jedine, že by si používala inú ochranu

eframka
4. okt 2013

ja som vysadila antikoncepciu, dostala som menštruáciu a ďalšiu som už nedostala, lebo som otehotnela 🙂

winka99
4. okt 2013

ze ci sa da otehotniet? no samozrejme ze ano, dokonca mna moja gynekologicka upozornovala, ze kratko po uzivani sa casto podaria dvojcata, trojcata
ale moze to byt rozhadzany cyklus, nechapem sice tym datumom, zrejme tam mas preklep

len_henus
4. okt 2013

..áno! 🙂 ja som tiež tak otehotnela.. vysadila, jedna menštruáciu prišla, druhá už nie 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre