Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže byť toto tehotenský graf bazálnej teploty?

ckatka
8. mar 2013

mozem byt tehotna napriek tomu ze od 5.3. krvacam (obcas viac, obcas menej, chvilami vobec, teraz zase viac) ? uplne mimo terminu MS... ak som len dostala skor MS, preco teplota neklesla? dakujem vam vsetkym za nazor... stalo sa vam take niekedy? ze ste zacali krvacat pred MS a boli ste tehotne?

ckatka
autor
12. mar 2013

@dorekapa moja to ti mozem skoro gratulovat, nie? vyzera to nadejne....

ja som prave dosla od DR vyzbrojena Duphastonom na 7 dni - a potom po MS mozme zacat skusat

dorekapa
12. mar 2013

@ckatka no ja som k Dr.nesla aj ked sa nam nedarilo skoro rok..a vlastne este neviem ci sa nam podarilo..ale k Dr.sme nesli..akosi neviem..pili sme bylinkove caje na precistenie

dorekapa
12. mar 2013

@ckatka a nevies mi napisat,ako to je s tou bazalnou teplotou?Som 22 DC,teda 18.3 mam dostat MS,nemala by mi nahodou pred MS bazalna teplota klesat??Ja velmi nemam skusenost s bazalnou teplotou,len viem,ze mam ju 6 dni 37 a az viac..dnes rano 37,1...

eminka7
12. mar 2013

@dorekapa tak ja kavu nepijem,lebo mi nechuti,tak to nemozem posudit :D ale v nedelu som mala take hnedaste spinenie dnes ako tak kukam,tak zase....aj trocha krvi,ale malo...tak neviem teraz :D a ja prsia nemam naliate ani pred ms a ani teraz...tak ja neviem :D ci to nebude zbytocne vyhodenie penazi na dnes pobede...

dorekapa
12. mar 2013

@eminka7 a kedy mas dostat MS?Ja som kopu penazi vyhodila na testy..muz len pokrtuil hlavou,ale nic neopvdal,lebo vie ze je to zbytocne 🙂 🙂

eminka7
12. mar 2013

@dorekapa no normalne by som mala 18teho...ale napsoledy mi dosla az 23 a aj to taka 3 dnova slaba....

eminka7
12. mar 2013

tak vecerny test negativny 😒 este skusim rano, ak tiez, tak uz len cakat tyzden a pol alebo kolko...

ckatka
autor
13. mar 2013

@dorekapa to este nic teraz neznamena,....klesat by mala az tesne pred...teraz sa mozes drzat hote to je ok... ale uz mozes asi testovat

dorekapa
13. mar 2013

@ckatka no dnes rano som mala teplotu 37,2..takze tyzden mi neklesla pod 37..a test dnes rano negativny..a som dnes 23DC..mam 28dnovy cyklus..ja uz nedufam ze by som bola tehu..hoci mrsia ma ako melony naliate..take zilovate ze azzz a ta bolest v podbrusku..no uz to skor pripisujem tomu ze dostanem MS

ckatka
autor
14. mar 2013

@dorekapa neboj, stale je to dobre, na teste to nemusí byť vidno do 28dc, držím ti strašne palce. A dievčatá chcela by som vám povedať že moja kamoska včera porodila 4,7 kg babo a prirodzene cca za 4 hodiny. Strašne sa teším, že zase raz sa dokázalo, že ked sa chce tak sa dá (jasné že je tam viac faktorov, ale iny lekár by robil dávno sekciu pre istotu) a takto dievča po3 hodinách chodí, koji a je v pohode...

dorekapa
14. mar 2013

@ckatka ahoj..tak v prvom rade gratulujem stastnej mamicke a klobuk dole..ja mam tiez kamaratku kt.porodila 5,5 kg chlapceka..je sice vyssia..cez 170 cm a bola taka macatejsia,ale neviem co to ma vplyv na porod..Ja som porodila dcerku 3555 kg a 51 cm..Mala som krasny rychly porod.Za 5 hod.od odtecenia plodovej vody bola na svete.
No dnes rano som mala teplotu 37,1..fakt mi uz vyse tyzdna pod 37 neklesla.Dnes som 24 DC.Vcera test negativny..samozrejme potom potok slz,smutok..manzel cisto ma utesoval...no tak pockame do pondelka,ale urcite do pondelka este budem testovat...lebo mne sa moje telo nepozdava..dnes rano mi je hadam najviac zle za posledne dva tyzdne..akoze fakt..som v praci a llen tak tazko preglgujem

ckatka
autor
14. mar 2013

@dorekapa no ja verim ze je to ok, a podarilo sa to...a ked nie tak nevadi, buduci mesiac znova 🙂

dorekapa
14. mar 2013

@ckatka no snad ak nedostanem mrchu,tak v stredu idem k Dr.na krv 🙂

avlv
16. mar 2013

Dievčatá nemáte niektorá skúsenosť? Mala by som dostať menzes ale po ovulke t.j. 2 týždne sa moja bazálna teplota pohybovala okolo 36,4,-,36,7 ale dnes mi prudko stúpla na 37,6. Mohla som otehotnieť? Brucho ma bolí ako keby som mala menzes ale stále nič. Ešte mi nemešká dlho na test je skoro

ckatka
autor
15. apr 2013

@avlv tak co to bolo? nebola si chora? drzim palce...

avlv
15. apr 2013

Neviem mala som normálne pred menzesom len mi to tak vyskakovalo. Aj ovulka bola potom normálne. Čakám na ďalší cyklus ale teraz nemeriam aj tak mi to skáče ako chce.

ckatka
autor
4. júl 2013

tak,...ja som skoncila tak, ze dr mi povedala ze podla ultrazvukov aj hormonalneho profilu tam nejaky problem nevidi....takze ak chcem, duphaston mam brat v druhej polke cyklu, alebo to proste mame nechat na prirodu (lenze to by ta moja priroda nemohla byt tolko v praci) 🙂))))))))))))) ...aby sme sa vobec do ovu trafili... tak som sa vykaslala na lieky, na meranie, na pocitanie, robim na zahrade ako blazon,...a uvidime

tak uvidime... som si povedala ze nechcem mat Barana, tak ako natruc sa nam to urcite podari tento mesiac 🙂))))))))
ale keby bolo buduci, tak je Byk po mne 🙂

tonjadabik2
11. sep 2013

caute baby ja som si zacala merat v auguste..a vysplhala sa mi az na 37,9.. ale pred ms klesla na 36,8.. ms som mala ale len 2 dnovu.. mam 30 dnovy cyklus..6 dni a silne. teraz o den skor ale len 2 dnova.. tak sa chcem opytat..ci to nieco znamena. vcera som mala 36,7.. Dakujem Vam za odpovede na ktore budem cakat. este raz Dakujem.

evelina744
22. jún 2014

Ahojte poradite mi? dnes som si zacala merat bazalnu teplotu, mam termin menstr. ale posledne dva mesiace iba slaby vytok(ruzovkasty). Teplotu mam 37,4. Snazime sa o babo, zatial len druhy mesiac, test mi vysiel negativny, sama neviem, aka by mala byt idealna teplota

adapn
30. jún 2014

@denisa87 ahoj, prosim ta, mohla by som sa spytat kde si nasla ten graf co mas na zapis bazalnej teploty? Neviem najst ziadny poriadny...dakujem 😉😉

marta_86
8. feb 2016

6dc:36,5,
7dc:36,5,
8dc:36,5,
9dc:36,4,
10dc:36,5,
11dc:36,5,
12dc:36,3,
13dc:36,3,
14dc:36,4,
15dc:36,4,
16dc:36,5,
17dc:36,5 
18dc: 36,3
19dc:36,5
20dc: 36.7 tu som si myslela ze je uz po ovu alw rano ma zasa teplota prekvapila
21dc:36,5
A tetaz neviem bola ovu alebo nie kedze sa znovu znizila hneva ma to ☹ uz som sa tesila nemate niekto pre mna pozitivnu spravu?? 🙂 ale to asi tak nema byt uz by bola hore asi stale

bosorka27
20. mar 2016

Prosím vás vie mi niektorá z vás poradiť kedy som podľa grafu mala ovulku?Ďakujem

cristi
20. mar 2016

@bosorka27 podla meranych teplot to vyzera na 18.3.

bosorka27
21. mar 2016

@cristi ďakujem veľmi pekne🙂 raz sa neviem vysomarit z tých teplôt:(

cristi
21. mar 2016

@marta_86 aky dlhy cyklus mavas? ovulka pravdepodobne este neprebehla

bosorka27
21. mar 2016

@cristi od 28-33.od kedy sa snažíme tak je taký rozhadzany.pred tým som mala presne každých 28 dní

bosorka27
21. mar 2016

@cristi a ako ze ešte neprebehla veď si mi napísala ze podľa teplôt to vyzerá na 18 teho:( ako vlastne viem kedy ovulujem?

cristi
21. mar 2016

@bosorka27 ta odpoved na neprebehnutu ovulaciu patrila inej pani 😉
ovulacia sa zistuje meranim BT, pozorovanim kvality vaginal.hlienu alebo ovulacnymi testami.
ak chces viac informacii, zapoj sa do diskusie o merani BZ, tam ti iste poradia skusenejsie mamicky 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/grafy-bazalnej-teploty/

bosorka27
21. mar 2016

Jaj ok a dík 🙂

ejuska2586
28. aug 2016

Ahojte,
prvy mesiac sa sledujem a mam zopar otazok. Mam 7 den po ovulacii. Potvdil mi to ovulacny test aj teploty. No cca od 3 DPO {odkedy beriem Duphaston}, pocitujem bolesti v podbrusku i v krizoch a obcas sa mi zatoci hlava. To, ze by som bola tehotna, si nemyslim, lebo na priznaky je este skoro a ani teploty to nenasvedcuju. Chcem sa skor spytat, ci to moze byt tym Duphastonom. Brala som ho aj minuly mesiac a nemala som taketo priznaky. Vopred dakujem za odpovede.