Môže byť, že som v tom?

jaruska18
1. sep 2013

Ahojte 🙂 mam na vas otazocku 🙂 neviem co si mam mysliet,...poslednu menstruaciu som mala 10.jula..a odvtedy nic..robila som si v utorok test Gravitest 10 bol negativny, tak isto aj v stredu..dnes som si spravila tiez test Gravitest 10 a ako som ho namocila tak sa mi sfarbovala aj druha ciarka, ale potom zbledla...az tak ze ju skoro vobec nebolo vidno, ale ked som pozrela na test zboku tak tam bolo vidno uplne slabulilinku ciarku..sem tam mi je zle ale nevraciam. Dnes som si kupila test RapiClear Classic..este som ho neskusala, pockam asi az do rana..ale myslite ze by som mohla cakat babatko? 🙂

bajana
1. sep 2013

ak si mala pocas toho obdobia nechraneny sex, tak by si samozrejme mohla byt tehotna...ak mavas dlhe cykly a ovulku neskoro, este ti ho nemusi urcite ukazat ani test....a aj uplne slabulinka ciarka je viac ako vobec ziadna 😉

kristina39
1. sep 2013

ahoj a kedy by si mala dostat ms??? ja som tiez mala taku neviditelnu druhu ciarku ktoru som zbadala az po chvilke..na druhy den rano tam uz bola ale stale nebola az tak silna...ale znacku testu si nepamatam..drzim palce aby si tam zajtra objavila dve ciarocky 🙂

anjelik2509
1. sep 2013

ja som teraz pri druhom tehotenstve najprv mala test negatívny (v prvý deň meškania ms) a za dva dni už tam bola slabučká čiarka...Ale keď si nemala tak dlho ms, neviem, už by to malo jasne ukázať, že či si v tom, alebo nie..Urob si ráno test a uvidíš...A na tvojom mieste skočím aj k lekárovi, ten ti povie hneď 😉

mirinka9
1. sep 2013

ja som niekolko dni pred ms uz citila, ze som tehu, napinalo ma obcas, a tiez som nevracala.

alienka000
1. sep 2013

Bez za lekarom, nie kazdemu stupa hcg rovnako a testy nemusia ukazovat. Okrem toho kedze si tak dlho po ocakavanej MS a malo by ti to ukazat, tak nechcem strasit, hcg klesa pri zamlcanom potrate. Preto sup k lekarovi co najskor 😉

livocka21
1. sep 2013

je to mozne.... urob si ten test ale kazdopadne chod na testy k lekarovi...

anazuz20
25. júl 2022

Ahojte žienky tak hlásim sa opäť,do ms mám 4dni a nedalo mi to nerobiť testy :/ prvý test je zo včera a druhý z dnešného rána

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre