Môže Clostilbegyt predĺžiť cyklus?

patricia85
12. nov 2013

ahojte, som liečená clostilom prvý mesiac a menzes mi mešká už 2. drň, tehot. test negatívny, baz. teploty stále vysoké. máte s tým niektorá skúsenosť? mohol mi ten clostil tak predĺžiť cyklus? al. môžem napriek negat. testu dúfať, že sa nám podarilo? ďakujem.

zuzi0911
12. nov 2013

Ja osobne nemam skusenost ale kamararka...vzdy na treti den po douzivani dostala ms...potom sa to poposuvalo cca 4-6 den a talto asi 5 mesiacov...teraz je tehu...skus test este na konci tyzdna ale asi do konca dojde...ale drzim palce aby sa podarilo

janush
12. nov 2013

ano mne to meskalo tyzden a nebola som tehu....

ematko29
29. dec 2013

asi neskorá odpoved ,ale ja som po klostilbegite mala 42dnové cykly.

evkag
30. dec 2013

Ahojte mne bol predpisany tento liek prvy krat v zivote. Som cerstvo po prefuku vajcovodov (mala som ich priechodne). Lekar povedal, ze na treti den cyklu mam brat 2X denne po pol tabletke. Kedze mam PCO, pravdepodobne mendzes nedostanem vcas a budem musiet ist na vyvolavacku. Ake mate skusenosti s tymto liekom a naslednym otehotnenim? Nam ak toto nepomoze tak uz asi len IVF ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre