Môže gynekológ ublížiť plodu v maternici dotykom?

kvetinka007
25. aug 2011

Ahojte dnes som bola u doktora meska mi menzes 4dni. Vcera som si robila test a vysla mi tam jedna tmava a druha svetla ciarka ,dnes som si ho robila znovu a vysiel mi tak isto ,volala som doktorovi a hned som aj dnes za nim bola zial na sone mi nevidel nic...Pozeral ma od spodu sondou a strasne mi mackal podbrusko bola to hrozitanska bolest ,stlacal mi ho asi 10 min a pozeral sondou ,pozeral ci nejde o mimomaternicove tehotenstvo ,nic tam nenasiel ja som si ista ze som tehotna mam skoro vsetky priznaky a teh.test nepusti.Zobral mi krv a zajtra by sa to malo potvrdit...Len ak sa to potvrdi ,prosim poradte ak mate skusenosti ..Dakujem pekne .Nechcem aby sa babetku nieco stalo bojim sa ci doktor nemohol takymi silnymi dotykmi ublizit plodu...poradte prosim

lauricka
27. máj 2013

bud v pohode, vsetko bude v poriadku, netreba hned utekat ku gyndovi, aj tak tam tak skoro nic neuvidi....niektori ludia su citlivejsi, takze mozno teba to bolelo, ale nemuselo to vobec byt nebezpecne pre babo, bud v klude a chod tam znovu tak v tom 6, 7 tyzdni, ako pisu baby 🙂 A ak by si stale nebola spokojna s lekarom, vyber si ineho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre