Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže mi meškať menštruácia, ak kojím?

slavkalia
24. jan 2013

Ahojte mamičky emoticon Mam 8 mesačnu dcerku Lianku,kojim ju aj v noci 3 krat asi emoticon a cez den aj 5 krat,už zacala pomali papat,takže tak,ine mliecko okrem mojho nepije,davam jej čajik.Chcem sa opytat,mamičiek ktore maju skusenost či je možne aby my vynechala menštruacia, emoticon meškala,prva menzes po porode bola pred mesiacom a teraz mala prist 18 nasteho a nic,može to byt sposobene kojenim??s manželom si davame sakramensky pozor deticky už mame,a viac nechceme poradte mi ak viete,budem vdačna za každu odpoved Slavka emoticon

xlucia
24. jan 2013

@slavkalia nechapem to emoticon v kotexte... co to je?
a inak ano, moze ti preto meskat, ked kojis, mozne je vsekto

slavkalia
autor
24. jan 2013

to mali byt smajliky ale nejak nevysli ..no dufam lebo momentalne neplanujeme dietatko,mame už deticky dakujem za odpoved

ladyka8
24. jan 2013

@xlucia to emoticon mal byť smajlík ale asi nevydalo 🙂

bubula_007
24. jan 2013

@slavkalia áno, môže to byť kvôli tomu. Aj ja dojčím a menzes si chodí, kedy chce. 😉

sisi1503
24. jan 2013

@slavkalia moze to byt aj kojenim,ale tak isto mozes byt aj tehotna.Ja som.2krat pocas kojenia zostala tehotna a tiez sme si davali pozor.Teda aspom som si to myslela,vtedy by som dala ruku do ohna,ze sa to nemohlo stat a stalo sa.... 😖

slavkalia
autor
24. jan 2013

Pane bože tak dufam že mas pravdu bubula 007 🙂 A AKO casto ti chodi menzes 🙂

ruthke
25. jan 2013

Tiez este kojim takmer dvojrocnu dcerku. Menzes prisiel prvy krat od porodu len pred styrmi mesiacmi a ani raz nie pravidelne, hoci pred tehotenstvom bol ako hodinky. Ale pre istotu by som si na Tvojom mieste urobila test

anieli_1
25. jan 2013

@slavkalia jaj mne kyms a upravila zacala mi ked mala mala kol roka a potom kazde dva tyzdne úpotom nic a stale to neni na 100% ale aspon trosku je to lepsie bo mam tabletky tak aspon ako tak 🙂 ale ak mas podozrenie sprav si test 😉

briketa
25. jan 2013

@slavkalia nepravidelnost menzesu moze byt kojenim, ano.
tehotenstvo moze byt aj pocas kojenia a prerusovanej sulozi naraz.
ak uz mas tri deti a viac deti nechcete, najjednoduchsia je vazektomia manzela.
ty si si uz presla vsetkym dost, teraz je na rade on!
sterilizacia muza je omnoho jedoduchsia a s mensim rizikom, s mensou bolestou. je to ambulantny zakrok. on bolest zakroku neciti, len taky ten mechanicky pocit, ze mu cosi robia. a dva dni bude doma sediet na mrazenom hrasku, nic viac! aspon tu v usa sa robi naozaj ambulantne.

slavkalia
autor
25. jan 2013

Jaj dakujem vsetkym pekne, neplanujem dalsie babulo,tak verim že je to tak..,,skusim aj tehotensky test...ale verim na 99%že totak nebude že je to kojenim 😨

kessinka
25. jan 2013

U mňa prišiel po pôrode prvý menzes keď mal syn presne 8 mesiacov, a ďalší až keď mal 11 mesiacov a deň, takže v podstate s dvojmesačným oneskorením. Tiež kojím, takže možné to je.. ale ak si nie si istá, radšej si sprav ten test 🙂

ladyka8
25. jan 2013

@slavkalia ja som tiež dostala prvýkrát po pôrode menzes keď mala maličká 9-10 mesiacov 🙂 podľa mňa je to v pohode a keď už nebudeš kojiť toľko jak teraz tak sa ti to pekne do poriadku

dari226
25. jan 2013

to je normalne nepanikuj 😉

lucka1912
25. jan 2013

Samozzrejme, ja som dostala mennzes az v 11 mesiaci..to bolo super......

slavkalia
autor
25. jan 2013

Dobre dakujem 😉 len ma to zaskocilo pri mojich dvoch detoch sa mi to nestalo...tak stale nieco nove 🙂 ...no 😎

Tu začni písať odpoveď...

Odošli