Druhá čiarka na teste sa ukázala až na druhý deń

karinka998
17. nov 2017

Ahojte prosim ak viete poradte.vcera vecer som si robila test.vysiel negativny no mne sa pri zapozerani nieco zdalo ako keby ta ciarka sa robila..no priatel povedal ze tam nic nevidi.tak som to cele uzavrela ze test bol negat.hned nato som isla spat a test zabudla v kupelke rano ak som ho isla vyhpdit bola tam druha ciarka nie si silna ale bolo ju dostatocne vidiet je mozne ze sa to konrcne po roku podarilo? Spravim aj dalsi len moment doma nemam

sofinka156
17. nov 2017

@karinka998 mozne je vsetko..budes musiet vydrzat do zajtra a hned rano urob dalsi... Mne teraz meskali 3 dni a dnes ráno prisli takze nic

lillystranska
17. nov 2017

@karinka998 je to možné držím palce

veronicka612016
17. nov 2017

mali by ste sa poradiť zo svojim gynekológom.. 🙂 ale každopádne gratulujem 🙂

karinka998
autor
17. nov 2017

@veronicka612016 samozrejme dakujem .boze kdiez by ta gratulacia bola namieste a som naozaj vtom..po roku cakania by ttooto bol pre mna splneny sen

veronicka612016
17. nov 2017

dúfam, že vám to vyšlo.. 🙂

deti95060810
17. nov 2017

jedna známa tiež zahodila test do koša v kúpeľke - bol negatívny a po nejakom čase jej mama kričí - to čo je tu za test, sú na ňom dve čiarky....😀
A tak oslavovali a o 9 mesiacov zas....🙂

pininka
17. nov 2017

Stalo sa mi to iste a bola som tehu. Takze drzim palce.

luc289
17. nov 2017

myslim si ze uecite je mozne pretoze ja som si odkedy som mala takuto ciarku robila pravidelne take kazdych 5-6 dni a postupne sa mi zvyraznila takze skus o par dni znova 🙂 a vela stastia

karinka998
autor
17. nov 2017

@luc289 dakujem

luc289
17. nov 2017
iwanka222
17. nov 2017

@karinka998 Aj ja som mala najprv uplne slabucku a potom som asi urobila o par dni neskor a uz boli dve pekne vyrazne ciarky. No mne aj meskala menstruacia a stale som ju mala presnu ako hodinky. Drzim palce a daj potom vediet 🙂

karinka998
autor
17. nov 2017

Takto som mala vcera ten treti no o kustik silnejsi ale az po niekolkych hodinach. Teda az rano..aky odstup mas k testom myslim tak ci si sa testovala kazdy den alebo po viac?

iwanka222
17. nov 2017

@karinka998 Ja som si robila prvy a druhy test tak ze jeden vecer a druhy hned rano z prveho ranneho mocu a na obidvoch boli slabucke druhe ciarky a potom po tyzdni z ranneho mocu znova a uz boli pekne vyrazne

veronicka612016
17. nov 2017
laladua
17. nov 2017

Moc ti budem drzat palceky a napis sem, ked budu tie dve ciarky silne 🙂

karinka998
autor
21. nov 2017

:( tak zoebky vdaka za podporu ale dalsie dva testy negativne :( je mi stoho nanič vobec neviem kde je chyba ;(

lillystranska
21. nov 2017

@karinka998 neboj bude to nabudúce moja spolužiačka tiež veľmi chcela a nemohla dva roky otehotnieť potom sa na to vypršala a bum hneď ostala tehotná 😉

petramagd
21. nov 2017

Ahoj vidite tam niečo mám deň pred ms ale ani sa na nu necitim.
A test vyšiel takto

xxxxxnnnnn
21. nov 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre