Slabá druhá čiarka na teste

adonneth
5. dec 2017

Ahojte, dnes som si urobila vecer test a objavila sa slaba ciarka. Vsade citam, ze aj slaba ciarka je ciarka, ale som 4-5dni pred prvou menstruaciou od mozneho oplodnenia. Co si o tom myslite? Rano skusim dalsi test, ale som velmi nervozna. Pripajam fotku testu.

tehulka2011
5. dec 2017

No asi si tehotna, blahozelam

kikuta
5. dec 2017

Aj keď slabá .- je to pozitívne

elysiacik
5. dec 2017

Je to síce iba duch zatiaľ ale aj ten znamená, že si tehotná, gratulujem 🙂 Sprav si o pár dní ďalší, už by mala byť tmavšia

adonneth
autor
5. dec 2017

Mam z toho miesane pocity, ale velmi sa tesim 🙂 Bojim sa trosku sklamania, ale radost je silnejsia 🙂

adonneth
autor
5. dec 2017

A samozrejme dakujem ;)

osky
5. dec 2017

ja zu ked vidim tieto temy....je ich tu milion rovnakych...
a test pozitivny.

salome51
5. dec 2017

@adonneth ja som mala taketo testy pri oboch synoch. Dokonca rovnaký typ testu ako ty 😉. Držím palce nech je zajtra silnejšia 💖

adonneth
autor
5. dec 2017

@salome51 dakujem za povzbudive slova 🙂

salome51
5. dec 2017

@adonneth viem aké to je čakať na tie vytúžené // na teste 💖

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adonneth
autor
6. dec 2017

@salome51 Urobila som si rano test, a ciarka ja taka ista ako vecer. Dufam v najlepsie, ale hrozne sa bojim. Menstruaciu mam mat pondelok-utorok. Neviem ci kupovat dalsie testy, alebo ako postupovat.

salome51
6. dec 2017

@adonneth ja viem aké hrozné je to čakanie a neistota. Strach zo sklamania. Prežívali sme to vštko s manželom takže viem ako ti je. To asi počuť nechceš, ale treba počkať do toho pondelka a skúsiť ráno test. Alebo ak máš ochotného gynekológa skúsiť si dať zobrať krv na HCG a povedať že ti vyšiel pozit.tehotenský test. Ja som pri druhom tehu robila test 3 dni pred očakávanou MS a vyšiel mi taký ako tebe. Na druhý deň som išla k Dr. a bez problémov mi zobral krv. HCG bolo dostatočne vysoké na to aby mi potvrdil tehotenstvo.

vyhuelka
6. dec 2017

@adonneth testovať sa má až keď MS mešká, predišla by si zbytočnému sklamaniu, nervozite, strachu... testuj až v deň MS... ten test je pozitívny tak kľud 😉

tanickalab
6. dec 2017

Test je pozitívny isto ale čiarka nebude silnejšia len tak zo dňa na deň, aspoň u mňa to tak nebolo.. Kúp ďalšie testy ale počkaj pár dní kým si urobíš ďalší 🙂

adonneth
autor
6. dec 2017

Dakujem vam pekne za rady 🙂 uz som trosku kludnejsia.

ankare
6. dec 2017

@adonneth gratulujem!

ferala
6. dec 2017

@adonneth jéééj prajem ti to veľmi!

xxxxxnnnnn
6. dec 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

adonneth
autor
8. dec 2017

Ahojte, zistilo sa, ze som dalsia z testovacich maniacok 😉 pozitivne je, ze ciarka je silnejsia. Mam ale obavy, v pondelok mam mat menstruaciu, ale dnes trosku spinim a bolieva ma brucho presne ako pred kramami? Stretli ste sa s tym? Je to v poriadku?

ema5555
7. jan 2020

Co myslite, pozitívny?

nihann
12. júl 2020

co mislite

nihann
12. júl 2020

@ema5555 aj ja to tak mam taki nejsem si jista🙃🙃

adonneth
autor
12. júl 2020

@nihann urcite ano 🙂

nihann
12. júl 2020

@adonneth no ja tomu nechci věřit po 8rokach tehotna 🙂🙂🙂a mislite ze neni špatny test ja uz nevim co si mam mislet

nihann
12. júl 2020

menzes mam mit 19.7

bobricek1979
12. júl 2020

@nihann super gratulujem 🙏❤️

nihann
12. júl 2020

@bobricek1979 mislite že muže byt špatny test.robila som siho vcera rano ve 4hodiny rano na nočnej tak nevim ale chcela byse miminko😢

ivca88
13. júl 2020

@adonneth bolesti ako na menzes sú úplne bežné. Maternica je prekrvena, bábätko sa tam ,,ryje,,..
Menzes určite nedostaneš, mysli pozitívne. Treba sa tešiť keď to vyjde ❤️

nihann
13. júl 2020

holki delala sem si test a zase semi ukazala jedna silana a jedna skoro nevidno slaba cara 😕

nihann
13. júl 2020

skoro nevidno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre