Môžem byť i napriek menštruácii tehotná?

suzzinkaa
25. aug 2012

Ahojte snažilky.Dufam, že mi niektora z vas pomoze s mojim problémom. 26.,27. a 28.júla sme mali s priatelom prerusovany styk.Kazdy den niekolko krát po sebe. Este nesnazilkujeme naplno aj ked by som babo velmi chcela. V tom case som brala aj prednison, ktory mi predpisal alergolog. 30. a 31. jula som mala slabe spinenie. Zdalo sa mi to velmi divne, lebo to nikdy nemavam a mrchu som mala dostat az13. augusta. Potom prislo pichanie v podbrusku, dve dni som jedla co som videla 😀 ale potom som to zacala kontrolovat. 11. augusta prisla mrcha, ale co bolo divne, ziadna bolest prs pred mrchou, ziadne bolesti. Ja mam pri mrche vzdy velmi silne krce ktore nezvladam, tak som si u gyn. bola dat predpisat tabletky od bolesti na tieto krce. No ked prisla mrcha, tak len slaba bolest brucha, bola slabsia ako inokedy, sice trvala cca 5 dni ale bola ovela slabsia. Tak som usudila ze tehotna nebudem. No nevedela som sa zbavit pocitu ze som tehotna, testy samozrejme negativne. Stale mam bolesti v podbrusku, objavuju sa sem tam ale su. Teraz 20. augusta som bola u gyn. na prehliadku, robil mi ultrazvuk ale nic mi nepovedal. Myslite, ze uz by tam nieco videl? Len sa zacudovane na mna pozrel a povedal ze: kedyto bola posledna menstruacia? (pytal sa to druhykrat v jeden den). ale nic viac nepovedal a ja hlupa som sa neopytala. Nedalo mi to a den po jeho navsteve som si urobila dalsi test, samozrejme negativny. Tak som si povedala ze uz nato nebudem mysliet lebo z toho fakt zosaliem :D mam pocit ze uz som tehu hypochonder 😀 ale ked prisiel priatel domov hovori mi ze sa mi dost zvacsili prsia. Aj ja som si to vsimla, ale uz som myslela ze mi sibe z toho vsetkeho tak som mu nic nepovedala,no povedal to sam tak to tak asi je. som migrenicka a casto ma boli hlava...ale v poslednej dobe je to skoro kazdy den. takze sa vas chcem opytat..je mozne ze mi este 20augusta neukazal test // aj ked by som teoreticky bola tehu? Co si o tom myslite?

Dakujem krasne za vsetky odpovede a drzim palce vsetkym snazilkam 🙂

mimus265
31. aug 2012

@dadkaabarino tiez drzim palce 🙂 je to mile a zlate kolko kociek by chcelo babatka :D :D tato stranka je super 🙂

dadkaabarino
31. aug 2012

@mimus265 tak to je 🙂 ale také čo bábatká chcú takím sa nedarí tie čo nechcú sú tehu hned 🙄

suzzinkaa
autor
1. sep 2012

@monkri ahoj. je mi to velmi luto :( ale verim ze coskoro sa vam podari 🙂)) a budem sa velmi tesit ked mi napises ze uz mas krasne //. Nezufaj 🙂 dietatko urcite vie kedy ma prist 🙂 drzim silno palce

stela91
14. sep 2012

@dadkaabarino svata pravda...kamoska hned na prve posmyknutie 😅 a ja nic uz dajaky ten mesiac aj dva...

gigus
24. jan 2016

ahojte baby mám presne ten istý problém ako vy...menštruáciu som dostala normálne na čas ale bola velmi slabá a trvala len 4 dni čo ja mávam 7-8 a nebola bolestivá čo ja mávam vždy velmi bolestivú.....včera mi skončila ms dnes som volala na 155 či musia prísť pre mna alebo netreba lebo tak ma silno začalo pichať na lavu stranu bruška že som mislela že zomriem..... 😖 teraz mi je už ovela lepšie cítim ešte bolesť alebo skôr také napätie ale už iné nič iné....a ešte mi nejde do hlavy jedna vec neviem chodiť do chladničky lebo mi tam stále niečo smrdí ako pokazené ....popritom som ju už asi 5x umila celú ale furt to cítim a cítim to len ja nikdo iný tak nechápem.....díky za odp..... 🙂

domisha13
30. júl 2019

@suzzinkaa tak ako ste nakoniec dopadli? ☺️ Mám ten istý problém momentálne a neviem čo si mám myslieť 🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre