Môžem byt tehotná ?

anetka_12
4. dec 2018

Zdravím,

Mám otázočku. Menštruáciu mám vcelku pravidelnú vždy ju dostanem na 24-29 deň. Tentokrát mešká takze novembrová zatiaľ neprišla. V dni kedy mala prísť má boleli prsníky, teraz už nie sú take citlivé ako v dni očakávanej mrchy, ale či citlivé už len v oblasti podpazušia. Bolesti bruska mám zriedkavé začnú ako pred menštruáciou a potom prestanú - opakovane. Keď v práci dlho stojím tak mám mdloby, ale mám dosť stresujúcu prácu. O dieťatko sa snažíme už pol roka, tak sa chcem spýtať či nemáte niekto podobnú skúsenosť. Či to je len z pracovného a predvianočného stresu, alebo môžem byt tehotná. Nechcem si robiť nádeje a test som ešte neskusala.

Ďakujem pekne za odpovede ;)

blondkvetinka
4. dec 2018

@anetka_12 veľmi ťažko povedať, môžeš aj nemusíš 🙂 Neskúšala si test?

anetka_12
autor
4. dec 2018

@blondkvetinka nie zatiaľ som neskusala, chcela som ešte troska počkať či nepríde a potom skúsiť 🙂

ikonica
4. dec 2018

@anetka_12 tak skus a budes mat jasno... Ked meska, je pravdepodobne ze moze ist o tehu ale moze meskat aj z choroby stresu a pod... Sup sup urobit testik....

anetka_12
autor
4. dec 2018

@ikonica asi to aj tak spravím, zajtra si vyskúšam spraviť test 🙂 aby som nebola toľko v napätí 🙂

ikonica
4. dec 2018

@anetka_12 mozes kludne aj dnes ked uz meska... 2 hodky predtym nepi... Alebo ked vydrzis, tak az rano...

veronika_e
4. dec 2018

Aj ja si myslim, ze bude najlepsie, ked si spravis testik a budes vediet na com si 🙂 Drzim ti palceky 🙂

paprika28
4. dec 2018

Môžte mi prosím poradiť nemám s tým skúsenosti ,mám 2dni pred ms a bazalnu teplotu som mala najprv 37,2 a dnes už 37,6 čo to môže bit ,ďakujem pekne za vaše rady 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre