Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môžem byť tehotná?

lusi96
27. jan 2019

Ahojte, kedy sa začnú objavovať príznaky tehotenstva? Dnes je piaty deň po styku a mám veľké nevoľnosti, prestalo mi chutiť fajčiť, dva dni som mala asi na hodinku bolesti ako pred cyklom a dnes som dostala veľmi hustý tmavohnedý hlien. Do menštruácie mi ostáva ešte viac ako týždeň a nezvyknem mať pred tým výtoky a bolesti dostávam až v prvý deň. Zrejme je to priskoro, ale veľmi som z toho vystresovaná. Ďakujem

tosomja
27. jan 2019

@lusi96 tak ak si sexovala bez ochrany, tak mozes byt áno. Ale na príznaky je asi skoro. Uz len cakat.

lusi96
autor
27. jan 2019

@tosomja áno, bez ochrany. Preto sa pýtam...ale aj ja si myslím, že o je priskoro na príznaky, preto som z toho taká rozhodná.

lusi96
autor
27. jan 2019

@lusi96 rozhodená*

daniela1234567
27. jan 2019

Ahojte, s priatelom sa snazine o babetko, uz 9 dni mi meskaju a test stale negativny , v utorok idem k doktorovy, mam naliate prsniky , take krce ako keby som mala dostat ms a nic a som nafuknuta nechapem tomu , chcela by som strasne vydiet dve palicky a nic leb dufam ze to nieje nejaka hnusna cista a ja si myslim ze som tehotna

ivca88
27. jan 2019

Takyto hnedy hlien byva implementacia "zahniezdenie" vajicka.
Mala som ho pri oboch tehotenstvach tiez na 5-6. den od ovulacie.
Takze radsej nefajci. Vyuzi to ze ti nechutí.
A o najskor 5-7 dni by mohol test ukázať slabu ciarku. Skor ani neskusaj, to by este neukazal.

lusi96
autor
27. jan 2019

@ivca88 ďakujem, trošku si ma potešila 🙂

ivca88
27. jan 2019

@lusi96 ja som kazde tehotenstvo cítila tak skoro. Druhy raz som otehotnela neplanovane a hneď som vedela "kolka bije " 😊 zena to vie vycitit.
Avšak sú zeny ktore si bábätko tak veľmi praju, ze v ich tele nastane chaos a všímajú si kazdy detail. To nie je az tak dobre.
Ale takto zafarbeny hlien som mala pri oboch tehotenstvach. To sa vsugerovat neda.
Držím prsty nech to teda vyjde ❤

zuzka565
27. jan 2019

Ja som mala skoro podobne príznaky. Tak som si urobila test týždeň pred očakávanou ms a vyšiel pozitívny ale bola iba slabucka čiarka.

leknolina
27. jan 2019

Podla mna je to skoro na priznaky..

patrinkaaa
27. jan 2019

Ahojte chcem sa opýtať minulý mesiac som dostala mrchu na čas ale krvacala som len jeden deň potom som mala špinenie do konca mrchy.. Bola som u Dr lebo sa mi to zdalo. Cudne.. Dr mi povedala ze zatiaľ nič nevidí na ultrazvuku zobrala mi len krv na zápaly žiadny zápal nebol v krvi kázala mi urobiť si tehu test urobila som tri a boli pozitívne.. V sobotu som mala dostať mrchu v piatok som mala hnedý výtok a v sobotu po pohlavnom vztyku som začala krvácať ako pri normálnej menštruácii a krvacam doteraz stretli ste sa už stým? O babetko sa snažíme skoro 2 roky a bojím sa ze ak uz tam bolo ze som o neho prišla

ivca88
27. jan 2019

@patrinkaaa ach, uz pri pozitívnom teste a spineni ste mali pockat so stykom. Teraz je to v rukach bozich. Mohol tam byt hematom, a ten sa vyplavuje. Alebo moze byt maternica priliz prekrvena. Alebo moze ist bohuzial o potrat. Ale nemas si ako pomoct. Bohuzi len cas ukaze. Mrzi ma to

patrinkaaa
27. jan 2019

@ivca88 hemtatom by doktorka asi videla na ultrazvuku nie či? Ďakujem za odpoveď zajtra pôjdem lekárke nech mi vezme aspoň krv a uvidíme no 😪

anotatorka
27. jan 2019

Asi po 3 dnoch od styku den az dva mierne pobolievanie v podbrusku a naliate prsniky, asi tyzden pred menzesom sa objavila mierna zmena chuti do jedla, napr. opakovane nedojedene jedlo a nechut dojest jedlo, na jedlo, ktore predtym chutilo, zrazu nie je chut, v case ocakavaneho menzesu spinenie a nie zvycajny priebeh alebo nastup menzesu, napr. ak predtym 2 dni spinenie pred menzesom, teraz viac dni po sebe, bolest v podbrusku, podrazdenost, unava. Asi tyzden po vynechani menzesu mierna kazdodenna nevolnost, kazdodenne bolesti hlavy a od druheho tyzdna po vynechani menzesu vracanie, stav ako po opitosti, opica, migreny, totalna nechut, ktora sa znasobuje po zaciteni akykolvek pachov z jedla alebo co i len pozreti na jedlo...

anotatorka
27. jan 2019

@anotatorka v case ocakavaneho menzesu, t. j. cca 14 DPO, slabulinka, takmer neviditelna druha ciarka, z krvi ale uz potvrdene pozitivne stupajuce HCG.

pininka
28. jan 2019

Aj ja som mala skoro príznaky, už tak presne piaty deň po styku ma neskutočne začali bolieť prsia a vedela som už. Mojej mame hneď prestala chutiť cigareta, ani menzes jej nemusel meškať a vedela tiež.

vanes332
29. jan 2019

ahojte..znova sem píšem..myslíte si niektora, že môže ísť o tehotenstvo? S partnerom máme za každým nechránený sex..často mi býva zle ..ako príznaky tehotenstva ..to som písala už včera na nejakom inom príspevku ..a dnes som si všimla, že mi stmavli bradavky ..mám ich také hnedé ..obyčajne ich mám ruzovo-hnede..myslíte si teda, že môže ísť o to tehotenstvo?

patrinkaaa
29. jan 2019

@vanes332 ja si myslím ze môže ísť o tehotenstvo ale odporúčam test vyskúšať

katuskaz11
4. feb 2019

Ahojte baby aj ja by som vas rada poprosila o radu, počas mojich plodnych dni som začala spiniť nie krv ale taky tmavohnedy vytok trvalo to, asia tri dni v deň ovulacie som mala ciri biely vytok asi o tri dni nato som si zacvicila a po cviceni som mala male špinenie a bolesti v podbrušku tak som si povedala ze si s cvicenim dam pauzu brucho som mala strasne nafuknute mam mierne pichanie vv podbrušku a dnes je to druhy den co mi meska menstruacia robila som sii test vysiel negativny

ivca88
4. feb 2019

@katuskaz11 vkladom na spinenia môžeš mať aj nejaky problem. Choď k doktorovi

mmoni89
4. feb 2019

Ja som po dvoch tehoyenstvach trdila ze priznaky tak skoro necitit.No toto tretie,veru uz 5dni po oplodneni som vedela.Strasny vlci hlad som mala a stala som snivala o klobase,to bolo cudne🤣naliate prsia a bolesti v podbrusku som nikdy nemala tak skoro pred ms.Hned som citila ze to vyslo.takze ano moze to byt
@lusi96

Tu začni písať odpoveď...

Odošli