Môžem byť tehotná?

janka1008
18. jan 2019

Dobry den. Meskal mi menzes 14 dni, spravila som si 2testy a vysledky boli negativne. 1den pred spustenim menstruacie sme mali s partnerom nechraneny styk (s pokusom otehotniet). Mozem byt tehotna?

flientica
18. jan 2019

Nerozumiem, tak si nakoniec tu ms dostala alebo nie?

tosomja
18. jan 2019

Ked si dostala menzes tak nie. Ak ti stale mešká. Tak vhod k Dr.

sandokanka36
18. jan 2019

@janka1008 mozne to moze byt, no ale ani nemusi. Ak si dostala menstruaciu, tak by si po nej ale behnut ku doktorovi a opytat sa na to. Zvykne by meskavat menstruacia ci toto bolo prvy krat?

janka1008
autor
18. jan 2019

@flientica ano, dostala. Den po tom, co sme mali styk.

janka1008
autor
18. jan 2019

@sandokanka36 posledne 2 roky mi nemeskal.

nasasa_1
18. jan 2019

Ak ms potom prisla tak si myslim, ze nebudes tehotna, aj testy boli negativne

vera_42
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka1008
autor
6. feb 2019

@vera_42 Ja nie :/

blondina_1
25. feb 2019

@janka1008 nechápem ako si môžeš myslieť že deň pred ms máš ovulaciu? Nechápem tomu

janka1008
autor
26. feb 2019

@blondina_1 nikto o ovulacii nic nehovoril, a otehotniet mozes aj ked ju nemas...

babotinky
10. apr 2019

Ahojte snazilky. Mam nepravidelny cyklus tak 33-45 dni no mala sok aj dlhsie vynechanie... napriklad 50. Od decembra sa snazime. No a uz 14 dni ma velmi bolia prsia, menzes meska 16 dni. A krvaca mi z nosa a od vcera mam zafarbeny vytok ale ziadne kramy. Obcas ma aj pychne v brusku. Posledne 2 soboty som testovala ale neg. Chcem vediet mozem byt tehu ?? Ze by som otehotnela neskor ako v inom obdobi?? Lebo podla poslednej mens. Koniec feb som v osmom tyzdny co sa mi zda nelogicke. Viete poradit ?? Tiez mi je neskutocne teplo... aj bradavky sa mi zdaju vedcie .a tiez ine.... ps este som nebola tehu nikdy ... dakujem za rady 😉

barbori1234
9. mar 2021

Dobrý večer prajem prosim vás ovulácia je len po ms alebo aj pred ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre