Môžem byť tehotná?

jolanka987
15. nov 2020

Ahojte, je tu toho veľa ale chcela by som poradiť. Snažíme sa o babo už skoro rok a zatiaľ neúspešne. No posledné asi 2 týždne sa cítim naozaj zvláštne. Nonstop som unavená a spím. Som tak strašne precitlivelá a náladová, že mám problém vydržať aj sama so sebou 🤣 Menzes mi došiel pred 2 týždňami ale bol úplne iný. Žiadne bolesti a to ja som z tých čo mi až tečú slzy od bolesti a nemôžem sa ani hýbať. Mám kamarátky , ktoré boli tehotné a menzes mali aj 4 mesiace. Dnes k tomu prišiel výtok biely , bez zápachu ale hustý .. to má veľmi prekvapilo, keďže sme nemali s partnerom styk vyše týždňa kvôli tomu, že som si liečila svrbenie. Všetko v poriadku a zrazu dnes toto 🤦🏼‍♀️Teraz by som mala mat akurát ovulaciu ale vôbec sa mi tak telo nespráva. Máte prosím Vás podobne skúsenosti alebo mi viete poradiť? Ďakujem

denden77
15. nov 2020

@jolanka987 co takto spravit si test?

jolanka987
autor
15. nov 2020

@denden77 ten som si robila pred týždňom a negatívny.

denden77
15. nov 2020

@jolanka987 tak si sprav dalsi 😉

luciannka83
16. nov 2020

Ked vysiel test negativny tak jak mozes byt tehotna? A ete ked di kramy mala? Tieto pocity si mozes len vsugerovavat. Psychika je svina.

snazilka_bio_mamka
16. nov 2020

@jolanka987 ak mas test negativny a MS si mala, tak ako mozes byt tehotna? tieto priznaky mozu byt hocico ine + aj vsugerované. Ak chces mať pokoj, chod na gyndu alebo si urob test z ranného moču.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jolanka987
autor
16. nov 2020

@sandra151 áno máte pravdu všetky. Asi to už začína byt náročné na psychiku keď sa nám stále nedarí. A to mám 26 aj partner. Všetci radia nemyslieť na to a nesústredit sa na to ... ale ja neviem ako to tie ženy robia. Vždy som chcela deti a veľmi .. a zrazu keď sa nám rok nedarí tak má to dosť ničí a pravdepodobne si potom aj všímam každú jednu zmenu a dúfam, že je to preto 😞

lauriema
16. nov 2020

@jolanka987 ja som mala skoro mesiac negativny test a bola som tehu

an12
17. nov 2020

Ahojte mali sme s priatelom nechraneny styk neurobil sa domna ale predsa kvapocky lasky.. a zistila som z menstruacneho kalendarika ze mam ovulaciu gak som uzila escapelle do 16 hod myslite ze zaberie ?

viikkki
17. nov 2020

@an12 ak si mala ovulaciu tak to máš 50/50

an12
17. nov 2020

@viikkki tak dufam ze escapelle pomoze a ze niesom az taka plodna ze na prvy sup

an12
17. nov 2020

A navyse neurobil sa domna len sa boji kvapocky lasky

viikkki
17. nov 2020

Na toto by som sa nespoliehala 🤷‍♀️ale ved ty vieš držím palce nech zabrala

an12
17. nov 2020

Dakujem dufam ze ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre