Môžem byť tehotná?

7. júl 2023

Ahojte chcem sa opytat o 2 dni mam dostat MS. Par dni pocitujem pichanie vo vajecnikoch nic strasne raz na jedej strane raz na druhej.Aj ma bolia bradavky tiez nic strasne bolia iba na dotyk.Pred 3 dnami ma strasne tahalo a bolelo v lavom vajecniku. Moze to byt PMS alebo tehotenstvo? Dakujem

lucia851
7. júl 2023

Kúp si test

anjelicek26
7. júl 2023

Pozri ziadne tehotenstvo prve dni nerobi "strasne" bolesti bradaviek a ani "strasne " tahanie a ani "strasne" bolesti vo vajecnikoch.. na to je to hcg prilis nizke... PMS a tehotenstvo je pred vynechanim MS uplne identicke priznakovo... vlastne aj prve dva tyzdne po vynechani... bez testu je to proste na kristalovu gulu, sprav si test...

denuss
7. júl 2023

ja nesuhlasim s predoslym komentarom, u mna to bolo ako u teba... test som mala este negativny, ms este nemeskala a mala som prvy raz v zivote zvlastne bolesti v podbrusku. Netusila som, ze som tehotna, ,,snazili sme sa" len prvy mesiac, dokonca sme prepasli ovulaciu, tak som vobec neratala, ze to moze byt tehotenstvo. Isla som aj k dr. kvoli bolestiam v podbrusku, bala som sa, ci nemam nejaky zapal, ale dr. nic nevidel, vsetko bolo ok.. za par dni mi vysiel pozitivny test. Aj prsia sa mi zvacsili a boleli, este pre terminom MS. Takze tieto tvrdenia, ze tehotenske priznaky pred pozitivnym testom neexistuju su blud. Zazila som niekolkokrat. Mam 4 deti. Drzim palce, nech ti to vyjde ako si zelas❤️

vsicka036
7. júl 2023

@denuss ja rovnako. Pri prvom ma boleli prsia hned od zaciatku, vedela som, ze som tehotna podla toho este pred testom. A pri druhom to podbrusko. Ale ista som si bola az pri parenych buchtach. 😂 A pred testom. 😁

denuss
7. júl 2023

@vsicka036 tak je nas viac takych ,,vnimavych" ci ,,precitlivelych"😀, ale nemam rada, ked tu niektore zienky si idu len svoje: nemozes mat priznaky skor ako pozitivny test, namyslas si to. Ja mam 2/4deti neplanovane, nebolo to ziadne namyslanie si priznakov.

vsicka036
7. júl 2023

@denuss vidis. A to mne ani pri jednom nebolo zle, pri oboch som mala nevolnost presne raz. 😁

autor
7. júl 2023

@denuss dakujem ti♥️som rada ze sa aspon niekto nasiel co vie este normalne komunikovat☺️

autor
7. júl 2023

@denuss este sa opytam ukazal by uz test nieco keby som bola tehotna?

nevenka
7. júl 2023

Ja som si sledovala ovulaciu, tretie dieta bolo pocate z 12 DC, ovu na 14 DC, 11 dni po ovulacii pozitivny test, teda 25 DC, cykly som mavala ale dlhsie, tento jeden vynimocne bol kratsi, ze aj ovu bola ako z knizky na 14-ty den. A stvrte dieta 10 dni po ovu cca tiez pozitivny test,vychadzalo mi to tiez 25 DC, ale ciarka bola velmi slaba. Takze podla mna, ak mas pravidelnu ovulaciu, tak by ukazat uz mohol.
Ja som tehotenstva citila, ale vedela som to len spatne urcit, ze to bolo "to". Take cudne bolesti v podbrusku, akoby zapal, to som si myslela, ze to bude najskor, akoby take opuchnute ci co. A prsia ma boleli tiez tak inak, ale iba pri prvom a tretom. Pri druhom a stvrtom som kojila, takze to vobec nic, len sa mi znizila tvorba mlieka, ale nepokladala som to za priznak. Ale bolo to tym.

pet888
8. júl 2023

@nevenka anjelicek chcela povedat,ze tehotenske priznaky a pms priznaky su rovnake,takze nemozme my podla toho identifikovat,ci to je tehotenstvo.Ked sa zena tak dobre pozna a ma priznaky,ktore su celkom ine ako pms,tak nech si spravi test a tak zisti,ci je tehotena.
Btw,ja som mala niekedy uplne ine priznaky ako pms,presvedcena,ze toto musi byt tehotenstvo a nic a ked som naozaj bola tehotna,tak som bola presvedcena,ze nastupuju kramy😄

nevenka
8. júl 2023

Tak ja som tretie a stvrte vobec necakala, takze namyslat som si nemala co, ale bolo to ine ako PMS, to som tym chcela povedat ja. Kazda zena je ina a nemozes vediet,ako to ona citi alebo neciti.
Kazdopadne, 10 dni po ovu moze tehotensky test byt pozitivny, no nemusi. Ja som mala na 11-ty a 10-ty den po ovu pozitivne testy, a teda 13 dni po sexe.

denuss
8. júl 2023

Jasne, uz by mohol ukazat, ale istejsie to bude,ak bude meskat. Daj vediet vysledok❤️

denuss
8. júl 2023

@vsicka036 joj tak ja som mala asi vsetko. nevolnosti, vracanie, vadili mi vone, bolesti v podbrusku som mala, prsia boleli, unava neskutocna👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre