• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem byť tehotná?

22. novembra 2011 
no luuuu, my sa s manželíkom snažíme už tretí mesiac a zatiaľ nič :frowning2: a preto ma vytáča miriam so svojim konaním. čo by som za to dala mať v brušku fazulku. :dizzy_face: na budúci týždeň čakáme výsledok či to tento mesiac vyšlo alebo nie.ale akosi ma na ľavom a pravom vaječníku,tak striedavo popicháva ako inokedy nie.tak neviem.ostáva nám len čakať a dúfať. tebe prajem luuu aby sa ti narodilo peknučké zdravučké bábatko a aby si mala len príjemné tehulkovanie :dizzy_face:
15. dec 2006 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj barborka.777 aj nám sa to podarí, ja tomu verím, musíš sa len uvolniť a nemysleť na to, ono to príde vždy, keď to žena najmenej čaká, takže úsmev a rok 2007 je náš
15. dec 2006 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máš pravdu sandrika,príde to keď matka príroda to bude chcieť to tak zariadiť. ak sa to nepodarilo teraz tak na budúci rok :dizzy_face: som zatiaľ úplne v kľude,lebo na to je potrebný iba kľud a žiadny stres a veľký úsmev na tvári a na duši. :grinning:
15. dec 2006 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby vlastne ako tak citam tak snazilky ste tu skoro vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsetkym vam preto prajem aby sa vam podarilo,nech si ten vas organizmus nacasuje tak aby bol ten spravny cas aj babatko donosit,pretoze na tychto forach sa stretavam aj s velkym nestastim.A prajem vam to z celeho srdiecka...vratane toho maleho vnutri :grinning:
PS: ale potom mi postupne piste o rady hej? nie ze nebudem cely den nic ine robit len vam odpovedat ci je to ci ono normalne v tehotenstve :grinning:
15. dec 2006 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keď už budeme tehulky luuuu tak ťa zavalíme toľkými otázkami že ti nebudeš ani stíhať odpisovať :grinning:
15. dec 2006 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luuuu, to je od teba veľmi milé :slight_smile:
15. dec 2006 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Barbie: tesim sa na to :grinning:
15. dec 2006 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, trochu ste odbocili od temy :slight_smile:
15. dec 2006 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chrobaak: ani nie,stale sa bavime o tehotenstve a to je myslim aj v nazve temy :grinning:
15. dec 2006 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nuz, ako myslis... :confused:
15. dec 2006 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nesom tehotna a beriuem no dala som si predpisat antik...taze je vsetko ok...
15. dec 2006 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miriam, na tuto chvilu som cakala od rana... Strasne sa tesim... Prajem ti vela radosti z malinkej a vela zodpovednosti do dalsieho tvojho konania... Rob tak, aby si to niekedy v zivote nemusela lutovat... Drz s!!
15. dec 2006 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to je vyborna sprava. V buducnosti bud zodpovednejsia a mysli na nasledky. :slight_smile:
15. dec 2006 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blahozelam k spravnemu kroku a prajem vela dalsich zodpovednych krokov, Miriam. Drzim palce, nech vsetko zvladnes, ved aj napriek veku si plne dospela, zodpovedna matka. :slight_smile:
pekny den
15. dec 2006 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no miriam to si urobila najlepšie čo si mohla momentálne urobiť. a do budúcnosti rada: vždy si poriadne rozmysli čo chceš urobiť ešte predtým ako to vykonáš. si už matka, a aj napriek veku bi si sa tak mala správať.
15. dec 2006 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim ze miriam uz dostala poriadnu priucku, tak uz ju baby nechajme...

urcite uz bude konat zodpovednejsie...

zelam ti miriam vsetko dobre, zdrave babetko, a to druhe budes mat, ked na to pride vhodnejsi cas :wink: ved si este velmi mladucka, neponahlaj sa tak skoro dospiet ...
15. dec 2006 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miriam super :slight_smile: tak nech malicka rastie do krasy
15. dec 2006 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja mam jednu otazku. neviem isto ci som tehotna ale pri tehotenstve ma byt brusko tvrde alebo makke?myslim hned na zaciatku...dakujem
31. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katchitchi úplne normálne ako keby si tehu nebola :wink:
31. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lebo mne sa to nejak nezda. mam makke brusko ako keby som bola len pribrata
31. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj meskala mi menstruacia 2 tyzdne robila som si test a vysiel ze niesom tehotna bola som u lekara robil mi sono a nic tam nevidel tak mi zobral krv a vysledky boli ani negatyvne a ani pozityvne . potom po navsteve gynekologa mi prisla aj menstruacia po 2 tyzdnoch meskania . myslite si ze som tehona alebo niesom . ja neviem lebo teraz mam vlastne tu menstruaciu a k doktorovy mam prist az ked mi skonci. poradite mi ? vopred dakujem .

1. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susi201 tak ked máš menštruáciu,tak asi nie si. :wink: vieš možno sa vajíčko neuchytilo,tak preto nevedel,či hej alebo nie. asi si mala malinké hodnoty HCG v krvi.ale ktovie.to sú len moje konšpirácie.
Ale urobi si testík,ak je tam zdravá tehotnosť,tak HCG stúpa a tak by si už mohla mať čiarku. :wink:
1. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to

miyya

dakujem .pocula som aj o tom ze zena mala menstruaciu a bola tehotna . vsak zajtra uvidim idem k lekarovy a uvydim.
2. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to hej ale čerstvá krv v tehotenstve je nebezpečná. ak si len špinila,tak by to mohlo byť ok.
2. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ...naposledy som spala s chalanom asi 7 maja...v aprili som mala menzes 26.aprila mi zacal..takze v maji som uz 24.mohla dostat..ale nic..robila som si v pondelok,vcera aj dnes test a vsetky tri negativne...ale som chora a beriem antibiotika..ked som voala svojej doktorke povedala ze to moze byt aj tym...takze??
2. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to

miyya -nie mala som normalnu menstruaciu. 7 dni.
2. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susi201 tak to si neni tehu,teda podla mna na isto. ale vlastne ty chceš byť tehulka??lebo neviem,či sa mám tešiť,že niesi alebo čo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dada tak dôveruj lekárke, ani by nebolo dobré,že si tehu,ked berieš antibiotika. :wink:
3. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miyya - no ja uz mam jednu dcerku teraz ma 18 mesiacov . mi s manzelom planujeme aj druhe dieta . keby som tehotna tak by sme sa tomu nebranili praveze tesili ale lepsie by pre mna bolo keby to pride trosku neskorked bude mat mala aspon 3-4 roky .
3. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susi201 moja sestraa ma 4deti, z toho jedny dvojicky, a dve tehotenstva mala do 3 mesiaca normalne menstruaciu :wink:
3. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bebeny...mam taky problem... vyse 2 tyzdnov mi meska MS..myslela som si, ze som tehotna lebo: pred ocakavanou MS ma vobec neboleli prsia ako obycajne, teraz ich mam naliate a su citlive na dotyk, byva mi zle od zaludka, ale nezvraciam, mam nafuknute brucho, zapchu, normalne sa mi par krat pustila krv z nosa a vzdy vecer, tvar mam ako pubertiacka :grinning: a navyse som si 3x myslela ze uz som to dostala tak ma presne bolelo podbrusko a ono nic....len ma sem tam pichne alebo citim mierne chvenie...

no tak som si objedlnala 3tehu testy z jednej stranky z cz...take lacne za 1,72eur (tvar a pouzitie maju ako comfortne testy) presny nazov to ani nema...ked som prisla z prace tak, ze si teda hned jeden spravim ...a na moje pocudovanie test je biely ako sneh..ziari len testovacia palicka :confounded:
tak teraz neviem ci si radsej kupit poriadny test alebo tomuto verit.... :pensive:
3. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok