Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

xaxax
5. jún 2016

Dobry den , chcem sa vas opytat ze ci je mozne otehotnenie ak sme mali s parterom nechraneny sex cca minutu a potom este sem tam to zasunol. Ja som mala 2 den po MS a plodne dni neboli a on sa nesparvil ... Dakujem za odpoved

luciarasto
11. nov 2016

Ahojpotrebovala by som radu, pred 4 dnami som bola u gynekologa na pretoze som mala vela priznakov tehu povedala mi ze tam vidi mozne tehotenstvo alebo to co vidi je druhy roh maternice ja maternicu dvojrohu nemam, poslala ma domov s tym ze mam prist na kontrolu 15.11 medzitym som ale dostala menzes a aj vsetky priznaky zmizli,prsia ma prestali boliet akurat ostali zvacsene, zaha tiez prestala palit akurat to podbrusko ma stale bolieva aj pocas menzesu co u mna nebyva zvykom. A tu je dalsia vec ktorej nerozumiem este pred navstevou gynekologa som si merala teplotu aj telesnu aj bazalnu a mala som stale medzi 37-37,4 a cez cely den mam aj telesnu stale zvysenu ale chora ani nachladena niesom. Menzes este mam a dokonca cervenu krv nie vytok. A dnes mi dokonca zacalo byt nevolno od zaludka. Tak mi poradte ci to moze byt tehotenstvo aj napriek takej menstruacii aj tej teploty. Test som este nerobila kedze som bola u gynekolga. Dakujem

luciarasto
11. nov 2016

Este som zabudla teplotu meriam stale o 8:30 a mam 34 rokov

monika123654
29. jan 2017

Ahojte baby kupila som si pharmatex cipky pouziva sa cca 5min.pred stykom,ha som si ju dala no k sexu doslo az az tak po dvoch hodinach "zobudila sa mi mala " 🙂 uplne mi vyslo z hlavy ze si mam dat druhu cipku ked k sexu nedoslo hned po zavedeny .....isli sme na plno ..... Teraz mam tyzden do mrchy,a cudne pocity ,bolest prs co som mala vzdy pri tehu......myslite ze by som mohla ostat tehu aj ked ucinok pharmatexu by mal byt cca 4hod."pisane v letaku".:(

emeli124
27. sep 2017

Ahojte baby.. 🙂 viem že moja otázka a obava asi nieje na mieste, ale chcela by som sa vás opýtať, čo si otom myslite.. dnes mi skončila menstruacia.. týždeň pred menštruáciou som mala oral (nie styk)... ale bolo to trosku divoké 🙈🙈 menštruáciu som po týždni dostala a dnes mi skončila.. a dosť divne sa cítim.. taka som unavená, je mi spatne na žalúdku... myslite si, že by tu bola možnosť že by som mohla otehotnieť?

tekvica345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka012
19. mar 2019

@tekvica345 stoho posledného sexu určite nie... to už nemáš plodne dni

tekvica345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka012
20. mar 2019

@tekvica345 no možnoze si mysleli že to otehotneli stoho posledného a mohli s predtým ešte... no každopádne treba ktorú ovulaciu a ta nieje pred ms, nemusí byt v strede cyklu môže byt aj posunutá ba neskôr ale keď sa oplodniť vajíčko čo pri ovulácie je možné do 12-24h... a následne uhniezdovanie vajíčka pri oplodnení je 10-14 dni... takze ak aj tehotenstvo zaznamenali muselo prísť k nemu sk

adka012
20. mar 2019

@tekvica345 - doplním - skôr ako pred ms alebo bolo z predošlého cyklu... pretože u niektorých žien nemusí dôjsť k vynechaniu ms a mozu byt tehotné

tekvica345
25. mar 2019

@adka012 dnes mi mešká menštruácia

tekvica345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tekvica345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tekvica345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka012
6. apr 2019

@tekvica345 môže to byt aj cysta... zbytočne sa stresujes a aj stoho sa môže stať že mešká, že sa veľmi pozorujes a niektoré symptomy sa dajú aj nahovoriť... stohto sa nikdy nedozvies či áno či nie, môže to byt hocičo, aj tehotenstvo - ale podľa mna by si mala aspoň ducha na teste keby áno pri 10 dnovom meškaní... ale držím palce aby to vyšlo samozrejme.

tekvica345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka012
7. apr 2019

@tekvica345 zvuky v bruchu nemajú byt z čoho, to bude skôr trávením. Pretože ak by sa aj vajíčko oplodnilo tak zvuky to nevydáva. Dokonca zvuky niesu v bruchu ani keď je pred pôrodom. Skús si spraviť ešte test aby si si bola istá.

nikuska291
6. nov 2019

ahojte ...chcela by som sa poradit.. mozem byt teheotna? pohlavyn styk som mala v neplodne dni (ovulaciu som mala ovela skor podla symptomov), bez ejakulacie a 5 dni pred nastupom ocakavanej mensttruacie, cyklus nemavam pravidelny ale zvvycajne do 32 dni nastupuje menstruacia niekedy skor niekedy neskor... dnes je to 5 den co mi cca meska aj ked to nie je presne lebo ako pisem niekedy mi pride skor a niekedy neskor... v case ked som mala styk som bola aj na gynde na kotrole a uz vtedy mi lekarka povedala ze mam vysoku sliznicu ako pred menstruaciou, bola som na kontrolu aj o tyzden lebo uz som bola nervozna a stale ze mam vysiiu slizniu... pichla mi aj vyvolavacku len menstruacia stale nedosla... a ja uz stretsujem testy mi vysli negativne ... robila som si po siedmych dnoch od styku .... prosim poradte mi som uz zufala.... dakujem

tekvica345
10. dec 2019

Ahojte, chcela by som sa len poradiť.
Dva týždne pred mrchov som mala neskutočne bolesti v prsiach a vaječníkoch. Menštruáciu mam obvykle v termíne od 4-9 na začiatku mesiaca. Je nepravidelná. Týždeň pred menštruáciou som si robila testy a všetky mi vyšli pozitívne, dokonca citlivý clearblue mi vyšiel pozitív 2-3. S manželom som mala PS 9.11 minulého mesiaca. Mrcha neprišla do dnešného dňa. Co myslite, ako mám teraz postupovať?
Doposiaľ nemám žiadne dieťa, som v tomto nová a neviem ako postupovať. Ďakujem vopred za každý Vašu radu.
Prajem Vám krásny týždeň.

cirilka
15. dec 2019

Dobrý večer,dievčatá.Chcem sa spýtať či ide o uhniezdenie... 1 a 9 januára som mala s priateľom styk. Ms mi trvala od 2 do 6 januára.Cyklus mám 32dnovy.Velmi sa mi chce spat v priebehu dňa,mám jemne bolesti podbruška a niekedy sa cítim ako pred ms.Dakujem

cirilka
29. dec 2019

Ahojte prosím poraďte mi...ms mi prišla 2 decembra a skončila 6 decembra.Pohlavny styk som mala 9 a 15 decembra a 1 decembra.od 16 decembra mam ranné a nočné nevolnosti,bolia ma strašne prsia,v podbrušku cítim jemne pichanie a robila som si test ale bol tam slabucky duch no odvtedy som si test nerobila.Dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre