55. deň cyklu a negatívny test

lisa1990
19. apr 2023

Prosím vás,stalo sa niekomu,že menštruácia mešká 2týždňe.3 posledné dni som mala hnedý výtok-slabý.Zároveň mám tlačenie v brušku a celkovo návaly tepla a cítim sa “čudne”,bolia ma aj prsia a brucho je nafúknuté..ALE už 2.test vyšiel negatívny.Ku doktorovi idem o 2dni,ale chcela som sa opýtať,či niekto bol tehotný skrz negatívny test a tieto podobne okolnosti.Ďakujem

gejb
19. apr 2023

@lisa1990 test byvaju skôr falošné pozitívne ako falosne negatívne... ale mohla si mat chybne testy, kvalitné by inac ukazali uz dve ciarky. Ake testy si robila? ....držím ale palce aby to dopadlo tak, ako si prajes 🤞

lisa1990
autor
19. apr 2023

@gejb jeden bol Pepino plastový a druhý z lekárne pruzkovy DR.Max.Nerozumiem,ale tomu čo sa so mnou deje. :/ Keď je mi kadejako a testy negatívne a dničky nikde .

keithy
19. apr 2023

@lisa1990 ahoj, neporadím ti, ale mam presne tak ako ty dnes 55.den cyklu, testy negatívne a príznaky stále PMS. Lenže mne často meškajú dní, avšak dostanem väčšinou najneskôr na 40.den, toto je extrém.

lisa1990
autor
20. apr 2023

@keithy mne už dnes prišla mrcha :/ boľava a silná.Ale nerozumiem,prečo sa ten cyklus tak natiahol…

keithy
20. apr 2023

@lisa1990 počuj, nie sme ta istá osoba? Aj ja som ráno dostala, silnú, bolestivu, zle mi je aj od žalúdka aj ma hlava boli....ach jaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre