Môžem byť tehotná?

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Menštruácia mi začala 4.9.2019. Mám pravidelný cyklus a viac ako týždeň ma neskutočne bolia prsia na dotyk a aj sú zväčšené. Dnes 22.9.2019 som mala len trošku hnedý výtok, ktorý inokedy nemávam. Zápaly tiež nemávam. Občas cítim podbruško.

Môže ísť o tehotenstvo?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

je to veľmi ťažké povedať.

Na ultrazvuku a ani v krvi nebude možné tehotenstvo diagnostikovať.

Je vhodné počkať a až pri meškaní menzesu určiť, či sa jedná o tehotenstvo.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič