Môžem byť tehotná?

jajaja47
1. okt 2018

Zdravim vas, som zmatena. S manzelom sa pokusame o dietatko uz par mesiacov,zatial neupesne. Tento mesiac je obzvlast iny. Od posledneho piatku mam bolesti vajecnika, citim tlaky zospodu,cely vikend som prelezala v posteli kvoli nevoľnosti a raz som aj zvracala. V nedelu vecer mi to ustupilo, a nevoľnost prisla znova dnes rano, urobila som si test a bol negativny.Menzes ocakavam 4.10. vo stvrtok. Mam 26- dnovy cyklus. Mozu byt tieto prejavy znakom tehotenstva? Vdaka za odpovede 🙂

pininka
1. okt 2018

Mozu, a aj nemusia. Mohla si chytit nejaky virus. Kazdopadne drzim palce.

nika3136
1. okt 2018

@jajaja47 zalezi aj od testu, mne woman secret baby neukazal nic a dnes je z tej "jednej" ciarky krasna 4 mesacna slecna. Netreba to vsak so sledovanim sa prehanat. Staci pockat den, urobit dalsi test, ak nestaci, tak este jeden, popripade zajst uz k lekarovi. Aj meskajuca MS moze byt cysta a bolesti zapal mocovych ciest.

lucusa1
2. okt 2018

@jajaja47 ahoj tiež čakám 4.10. či sa dostaví MS alebo nie. Tiež sa snažíme o druhé babatko. Robila som si dnes z nedočkavosti test a negatívny. Príznaky môžeš mať tie čo opisuješ aj pri tehu. Tak držím palce 😊

nmhc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre