Môžem byť tehotná, ak je test negatívny?

veroni11
20. apr 2013

mali sme s priatelom pohlavný styk ale bez ochrany, neurobil sa do mňa ale pre istotu som si urobila test či niesom tehotná lebo som sa bála, a prvý mi vyšiel že niesom a za 2týždne som si robila druhý ale rozdielny ako ten prvý a ten vy vyšiel tak isto. Kamarátky ma presviedčajú že aj napriek tomu môžem byť tehotná, je to pravda ?

linda20111
20. apr 2013

@veroni11 urcite niesi tehotna. nabuduce si daj predpisat antikoncepciu a nebudes sa musiet stresovat 🙂

veroni11
autor
20. apr 2013

dakujem velmi pekne aj za priatela. A hej, hej dám 🙂

krasneleto
20. apr 2013

@veroni11 dva tyzdne po sexe nechranenom je to malo pravdepodobne.. ale skus s kamoskami navstivit gynekologa nech vas pouci o spravnej ochrane...

veroni11
autor
20. apr 2013

@krasneleto ja som si bola tiež istá že nebudem tehotná ale oni male ževraj niekde z netu že sa dá otehotnieť, a furt mi to hučali do hlavy a nedalo mi to nespýtať sa niekoho tu 🙂

krasneleto
20. apr 2013

@veroni11 tak aj zazraky sa deju ale ked su po sexe dva tyzdne dva testy negativne, je to vysoko nepravdepodobne... ale tak nikdy nevies :D

trish31
21. apr 2013

@veroni11 vsak ked sa do teba neurobil ako pises,testy mas negativne,tak si chodte s kamoskami mudrymi nastudovat biologiu,zakladna skola.....

trish31
21. apr 2013

@krasneleto teraz si ju pekne vystresovala podla mna 😀

krasneleto
21. apr 2013

@trish31 tak ale su aj zazraky nie?

trish31
21. apr 2013

@krasneleto su,ale taketo podla mna nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre