Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem byť tehotná i napriek sterilizácii?

konvalinka191
24. júl 2015

ahojte zienky mam taky problem mam sterilizaciu uz skoro dva roky mam dve deti chlapcou a teraz v poslednej dobe ma zvlastne pocity nemozem dobre spavat potim sa bolieva ma hlava bolilo ma vajicko ako keby sa mi uhnoiezdoalo som strasne unavena a ospala placem nadavam smejem sa prsia mam citlivejsie no menstruaciu mam dostat az 7.8. citim sa fakt zvlastne uz som si povedala ze nebudem nato mysliet ale akosi to nemozem vypustit z hlavy citala som ze par pripadou sa stalo a vime ze moze ist aj o mimomatrnicove tehotenstvo neviem furt mi to neda stale na to myslim test som si este nerobila co by ste mi poradili vy dakujem za vas nazor a odpovede

lorela
24. júl 2015

Neviem, koľko máš rokov ale môže ísť o (predčasné) klimaktérium.
V každom prípade všetko vyrieši návšteva gynekologickej ambulancie.

ivet1371
24. júl 2015

Mám kamarátku čo ma krásnu dcéru po sterilizacii.všetko je možné

bosoriak
24. júl 2015

Ak mas menzes dostat az 7.8., to je presne o dva tyzdne. To by vychadzalo +- na pripadnu ovulaciu v tomto obdobi. Kedze si po sterilizacii, je velmi, velmi nepravdepodobne, ze otehotnies. Tehotna teraz rozhodne nie si.
A ano, su pripady, kedy zena otehotnela aj po sterilizacii, ale je ich mizivo malo a aj to sa vacsinou stava vtedy, ak sa zakrok spravi zle.

katarina822
24. júl 2015

tie priznaky co opisujes na tehotenstvo by zacala citit po 7.8. ked ti nepridu pockam tyz zrobim test popripade zopakujem test po 14dnoch ked ti budu meskat a podla vysledku sa zariadim.

pralinka191
24. júl 2015

citim sa velmi podobne ako ty no zatial nic neberiem do uvahy pockam kym mi pridu a to radim aj tebe 🙂

jankako
24. júl 2015

ja mám takýto pred MS syndrom...podrážedená,bolesti brucha,precitlivelá,hádava,nepríjemná...😀

spirit16
24. júl 2015

Tehotna byt mozes aj napriek sterilizacii. Sterilizacia nie je vzdy 100% ochrana :(
http://www.rodicovstvo.sk/pearlov_index.htm

mamulka211
24. júl 2015

Akym zazrakom by si , v case ovulacie, uz mala tehotenske priznaky ako zena , co je cca v 6 tyzdni tehotenstva. Po dvoch detoch by si sand uz mohla mat aspon vseobecne nastudovane veci ohladom otehotnenia a veta boli ma vajicko... 😀 , snad vajecnik uz ked...alebo si muz?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli