Môžem byť tehotná i napriek užívaniu antikoncepcie?

17. mar 2021

Zdravim baby, prosím Vás myslíte že je nejaká šanca že som tehotná keď užívam HAK? Už mesiac som neskutočne unavená poobede si musím stále pospať, a teraz ma posledný týždeň neskutočne bolia prsia mám na nich navrete žilky a naťahuje má na zvracanie. Tabletky som včera dobrala teraz ocakavam o 2 dni MS.

cookie29
17. mar 2021

Žiadna ATK nie je 100%. Ak máš pochybnosť urob si test.

kikuska63
17. mar 2021

Ano, antikoncepcia nechrani na 100%

tehotna40
17. mar 2021

Treba spraviť test. Moja mama brala antikoncepciu od 20tich, má nás 3

autor
17. mar 2021

Vďaka baby asi si ho spravím lebo beriem ju polroka ale takto stavy som ešte ani raz nemala keď som mala dostať MS

sara07
17. mar 2021

ano ja som tak otehotnela
znižuje učinost nap grepovy džus, lubovnikovy čaj, nevolnost, prehananie, zle travenie a už ide
a to som zrovna nič z toho ten mesiac nemala a ešte aj neplodne dni podla klasika tych ich prepočtov že ako v tedy nie

autor
17. mar 2021

@sara07 no preháňalo ma cca dva týždne do zadu ale tabletky beriem načas o 12 na obed ale tak mohlo sa niečo stať určite vyskúšam test keď ms nepríde nechcem sa zbytočne aj tešiť dopredu lebo babu by sme sa určite potešili keďže toto bol môj posledný blister a chceli sme sa pomaly snažiť o bábo ale asi to prišlo skôr 😂

sara07
17. mar 2021

to uplne stači tam je 24 hod cca, ak ta preženie tak cca 3 dni si dat pokoj od styku radšej alebo ked je ti zle, alebo vraciaš
máš to aj v letaku kolko sa vtedy zdržat to je 0,01% že anikoncepcia zlyha lebo sa všetky zložky spravne nevstrebaju ako maju

sara07
17. mar 2021

ta spavost by aj šla ja som pri prvom bola doslova ako šipkova ruženka som bola schopna zaspat pri stole, som šlahla hlavou o stôl normálne 😝
a prsi ak maš pevnejšie a väčšie také ako si nikdy inokedy nemala tak to je jasne,jáj keby mi také fajne ostali navždy ako prve tri mesiace 😍

ajka251
17. mar 2021

Kamoska tak otehotnela 🙂 a brala ju poctivo

sonnenshein
17. mar 2021

Moja antikoncepcia bude mat v lete 13 rokov 😁

autor
17. mar 2021

@sara07 veď ja tiež normlane má vypína počas dňa ale ja že to bude určite jarná únava alebo čo nenapadlo ma tehotenstvo veď človek verí tým tabletkam :D a prsia má zvykli bolieť aj pred ms ale teraz ich mám obrovské že sú mi podprdy malé 😂😂 ale nesťažujem sa mohli by také ostať na stalo 😂

autor
17. mar 2021

@ajka251
@sonnenshein super teda 😂 tak som zvedavá ako dopadnem ja 🙂

littlebubble
17. mar 2021

Ja som už mala rôzne mesiace.Niekedy ma boleli prsia, niekedy nie atď.Každý mesiac iná MS.
Ak som mala pochybnosť tak som si urobila test.
Aj som pozabúdala tabletky 😂 a nič.
Je to veľmi individuálne.

janka_01
15. nov 2022

@sara07 kedy si zistila, že si tehotná pri HAK?

sara07
17. nov 2022

@janka_01 v 14 týždni, v 15 som šla k mudr , čiže druhy mesiac

janka_01
17. nov 2022

@sara07 wau, to si mala aj ms? Netestovala si ani nič?

sara07
17. nov 2022

@janka_01 nie ja som nemala žiadne priznaky ani mi nebolo zle ani nič ani pri jednom, proste že ako vracanie, atd,

janka_01
17. nov 2022

@sara07 tak pokiaľ by som mala ms pravidelne pri HAK a nemám príznaky tak by mi asi tiež tehotenstvo nenapadlo

sara07
17. nov 2022

@janka_01 tak stačí aby sa správne nestrebala ako má , trochu zle, prehnatie atd a už to ide

janka_01
17. nov 2022

@sara07 to áno, preto si ja niekedy robím test aj keď ms prišla. Prípadne sa v takom prípade chránim aj kondómom. Tento mesiac som mala slabšiu ms, po ms som urobila test, bol negatívny tak som to neriešila keďže po 3 týždňoch by už hádam niečo ukazal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre