Môžem byť tehotná, keď sme nemali sex?

mnaty1
22. máj 2013

Dobry den, chcela by som sa opytat. S frajerom sme este spolu nemali sex, som panna, ale samozrejme ine veci boli. Menzes mi uz meska takmer 3 mesiace (8.juna to bude presne 3 mesiace). Je pravda ze vzdy som mala nepravidelnu menstruaciu ale tak dostala som ju vzdy tak najneskor okolo 40 dni. Bojime sa ze co keby mal nahodou prsty od "kvapky lasky", viete co myslim, ci ? Nie spermie ale to ine. Asi pred 2 tyzdnami som si robila test a bol negativny ale stale sa bojime nviem preco. Priznaky nemam praveze ziadne, zle mi nebyva ani nic, len ta menstruacia. Sice som pribrala trochu, ale to pripisujem k tomu ze predtym som mala diety a teraz som zacala normalne jest. Je to teda mozne ze mozem byt tehotna ? Dakujem 🙂

mnaty1
autor
25. máj 2013

@h2 dakujem krasne, ze sa nasiel niekto z mala ktory ma vedel upokojit 🙂
V podstate ja som strasne chuda, ale mala som celkom sklony k anorexii, pretoze som furt hovorila ze som tucna a pritom som fakt ze moc chuda.. To bolo priblizne pred mesiacom, kedy som sa spamatala, a zacala normalne jest 🙂
aa menzes nemam dlho, kvoli mojej postave. Prvykrat som dostala v 14-tich, tak nakonci.

h2
26. máj 2013

@mnaty1 Ak si strašne chudá (a ak to aj sama o sebe napíšeš, tak určite si riadne chudá), tak je to, že Ti vynechal menzes, takmer určite kvôli tomu. Aj keď už teraz ješ normálne. Tvoje telo sa musí trošku spamätať a dostať z najhoršieho, keď telo cíti, že by prípadné tehotenstvo nezvládlo, (napríklad aj preto, že nemá potrebnú výživu), tak proste nenastane ovulácia a tým ani menštruácia. Ja som prvýkrát dostala ako 13-ročná, už som bola jedna z posledných v triede, ale kým sa mi aspoň ako-tak ustálil cyklus, trvalo to tak do 18-tich. A určite som nebola nijako strašne chudá, štíhlejšia, ale v norme. Tak prípadne skús s tým lekárom ešte počkať, aby Ti nevynadal, že sa zle stravuješ.

slnecnica333
21. jan 2017

Fakt sa to da aby spermie stieklh tam kde maju?ked sa neurobil dnu ale von?

mamina_25
21. jan 2017

Ja som prisla o poctivost tiez v 15 tich,ale velmi dobre som vedela aj s partnerom,ako sa chránit,mala som vedomosti co sa tyka sex.oblasti,a bol to moje prvy chalan,s ktorym som bola 3 roky,takže to nebol iba bohapusty sex,ale clovek,ktoreho som lubila...Viem,že mladý a zalubeny clovek zmysla inak,ale baby,máte čas,neponahlajte sa,jedneho dna mozete lutovat (a chalani nataraju vsetko možné,len aby si vrzli)...Na sex máte kopu času 😉

tt247
21. jan 2017

@mnaty1 tehotná nebudeš, ale zájdi k lekárovi, lebo taká pauza je už dosť, hoci máš menštruáciu ešte krátko a nepravidelnú. No a keď pri ňom budeš, neboj sa ho opýtať na hocičo, od toho tam predsa je. Drž sa.

janula145
11. mar 2017

Ahoj chcela by som sa opýtať.. S priateľom som sa akosi hrala.. vytiahla som mu ho z nohavíc a začala ho robiť .. potom som samozrejme oblečená v nohavičkách a v legínach sadla na ten penis a otierala sa oňho .. nebola som vyzlečená .. áno som ešte panna .. veľmi vás prosím o radu ... Môžem byť tehotná? 😔

moni244
11. mar 2017

@janula145 namiesto vypisovania blbostí na net si pohľadaj niečo o oplodnení a dávaj viac pozor v škole

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janula145
11. mar 2017

@akronop ďakujem .. ja som sa to učila len som mala strach proste

@moni244 ja som len chcela vedieť či to je možné

kukucka26
11. mar 2017

Jasne ze mozes 😃 ved duch svaty exisuje 😛

kukucka26
11. mar 2017

@kukucka26 alebo pojdes na umele oplodnenie nebudes mat sex ziady no umelo ta oplodnia aj taka moznost exstuje 🤰

janula145
11. mar 2017

@kukucka26 nie vážne som sa pýtala, viem nie som panenka Mária .. bála som sa preto som sa obrátila na túto stránku.. takže nie je to možné?

kukucka26
11. mar 2017

@janula145 jasne ze nie pre boha jedine ze si si uspinene ruky od spermii vopchala sama dnu ale aj to mas pravsepob.velmi malu😝

janula145
11. mar 2017

@kukucka26 keď som prišla domou som sa najedla a robila som proste čo trebalo .. tak večer som sa spravila .. je to možno trocha blbé ale neunikla som si ruky m. Myslíš že môžem ?

moni244
11. mar 2017

@janula145 to si skôr zanesieš infekciu, ako spermie

janula145
11. mar 2017

@moni244 ďakujem za radu 😘

kukucka26
11. mar 2017

@janula145 cosi👏😂

tiper24
11. mar 2017

@doliva nesexuju len sa prstuju 😀

janula145
11. mar 2017

@kukucka26 viem som hlúpa .. neskúsená 😂😂 chcela som vedieť či sa to dá

sardinka336
11. mar 2017

@janula145 umrem.....ty mas 13 rokov či kolko?
Nie, takto otehotniet nemozeš. Maximalne si zavedieš do pošvy nejaku infekciu neumytými rukami.

janula145
12. mar 2017

Ešte mám jednu otázku .. tato už je mimo mňa .. týka sa to mojej kamarátky .. chcela by vedieť že či sa dá otehotnieť aj keď chlapec nestriekal.. vopred vám ďakujem za každú radu ..

tvll
6. sep 2020

Nemala som menzes mesiac a s mojim priatelom sme nemali sex iba mi ho tak zasunul dnu iba spicku a teraz sa bojime ze ci niesom tehotna prosim odpiste

veronikaszabova
6. sep 2020

@tvll vies ako dochadza k oplodneniu??

jaskolka
6. sep 2020

V 15 ešte môže sa ti cyklus meniť, nebude pravidelný, plus týmto stresovanim tomu určite nepomáhas. Keď ťa vyšetri doktor a povie, že je to v poriadku, tak sa upokoj a hlavne dobrú ochranu do budúcnosti si porieste. To je fajn, že ešte sa neplasite s pohlavným stykom, že ide len o petting, ale samozrejme je tam iste riziko, keď už naplno pôjdete ďalej,preto si dopredu vyjasniť ochranu.

stary_ujco
6. sep 2020

@jaskolka slečna má dnes uz 22 rokov... ;)

tvll
6. sep 2020

Vdaka za vase odpovede a nahodou neviete ako ju privolat?

tvll
6. sep 2020

@stary_ujco nemam 22 mam 15

veronikaszabova
6. sep 2020

@tvll ak mas 15 a nie si pripravena niest nasledky za svoje ciny, neexperimentuj

tvll
6. sep 2020

@veronikaszabova nemyslela som si ze to bude mat take nasledky

jaskolka
7. sep 2020

@stary_ujco to bolo omylom, lebo v starej diskusii bol pridaný nový príspevok 😃😃😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre