Môžem byť tehotná, keď užívam antikoncepciu?

captain
15. máj 2012

Dobrý deň ,chcem sa spýtať ,užívam antikoncepciu ,iba 3 mesiac ,s priatelom spolu mávame pohlavný styk ,nechránený,vždy sa spraví do mňa ,väčšinou sa spravíme naraz ,posledné dni ,sa mi stále točí hlava ,bolí ma hrozne brucho ,mam pocit že mám dostať menštruáciu ale pritom ju mam dostať až za dva týždne ,mám slabý výtok a mám zmeny nálad ,citlivosť na pachy som si moc nevšimla ,iba trochu ale to je možno iba vsugerované ,je možné otehotnieť keď beriem antikoncepciu ,krátko ale predsa ,o bábo sme sa moc nesnažili povedali sme že to necháme na náhodu ,som dosť unavená ale prsia ma nebolia. Ďakujem za odpovede 🙂

anjelicek26
15. máj 2012

@captain - dva tyzdne pred vynechanim menstruacie mas ovulaciu, len sa uvolnuje vajicko s folikulu! Dievca nastuduj si trochu, ako tvoje telo funguje, kym zacnete snazilkovat 😅 Hcg sa tvori najskor 5-6.den po oplodneni - teda po ovulacii - teda 8 dni pred prichodom menstruacie - a to na urovni dva - co ma aj chlap 😅 Takze nechap ma zle, ale...

Ak mas vytok - natahovaci, priesvitny, je to priznak ovulacie...aj, ze ta picha v podbursku... takze ak ich mas akurat teraz, chce to mat sexik, aby bolo babo. a to, ze mas rozne nalady je normalne, konecne nie si pod umelym vplyvom
hormonov.

a ano je mozne otehotniet pocas hak... moja dcerka je taky unikat... aj ked vysokooo nepravdepodobne, ale mozne

katren
15. máj 2012

@captain 😀 😀 😀 beries antikoncepciu a zaroven chces otehotniet ze to "nechate na nahodu"??? 😀 😀 😀 😀 to myslis vazne toto co si napisala??? 😀 😀 😀

strapco13
15. máj 2012

@anjelicek26 ona pise ze zacala brat antiku a nie ze prestala 😉

@captain moze to byt rakcia na antiku, moze to byt ovulacia, moze to byt zlyhanie antikoncepcie a minuly menzes bol len taky zo spadu..bol rovnyk ako ten predtym?
mozes mat poruchy tlaku, ciokolvek ine

a rozmysli si ci chcete babo alebo nie..lebo brat antiku a nechat babo na nahodu sa vylucuje

anjelicek26
15. máj 2012

@strapco13 - ano uz vidim a usmievam sa😉

cicimon
15. máj 2012

@captain co tak pockat kym dojde ms alebo ist za dr? alebo pit viac vody a jest?

zani2877
15. máj 2012

@captain ty si dala názov "konečne tehotná" a užívaš HAK? 😕 To tu asi niekoho vytočíš za chvíľu a myslím si, že tak trochu právom 😉

kika1111
15. máj 2012

@captain kolko máš rokov, prosím ťa? 13?

zani2877
15. máj 2012

@kika1111 tak toto som sa chcela opýtať aj ja 😉 A kebyže riešim zmeny nálad, tak som tehotná furt 😀 😀 😀

gubcikova
16. máj 2012

no toto sme potrebovali vedieť.gratulujem že sa priateľ urobí do teba a urobíte sa spolu.......

anitka je 99% spoľahlivá a predsa koľko behá po svete tých 1%

zani2877
16. máj 2012

@gubcikova si zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gubcikova
16. máj 2012

však mi až zle prišlo.nepotrebujem vedieť,že sa spravia naraz.to je choré na hlavu

katka1981
16. máj 2012

@zani2877, ach boze, no ja by som bola tehotna cely zivot a aj moja dcerka snad od narodenia. Vlastne najmensie zmeny nalad som mala pocas tehu. Okrem dietata a straty MS, toto bol najvacsi prinos tehotenstva.

ivuska6
16. máj 2012

JA BY SOM POVEDALA ZE TI NESADLA ANTIKONCEPCIA ROBI TI VEDLAJSIE UCINKY ,TREBA SKUSIT INU

katka1981
16. máj 2012

"Urcite si tehotna, lebo aj my sme sa spravili naraz a hned som otehotnela. Nemali sme ani ziadnu ochranu, neviem ako sa to mohlo stat, mala som prave plodne dni, necakala som, ze mozem otehotniet, aj som sa tu chcela popytat, ze ci sa nieco moze stat, len som nevedela aky mam dat nazov temy, aby mi ju nevymazali" a ak som moc hubata, kludne moj prispevok vymazte. Dnes uz radsej nic nebudem citat, mali by zaradit navyse hodiny sexualnej vychovy na skolach. Nikdy som neriesila taketo prispevky ani so mnou nepohli, ale v poslednej dobe je to dokola to iste. Je to tak jednoduche urobit si jeden test, alebo ist na krv a odpoved je hned jasnejsia..... este raz sorry....

zani2877
16. máj 2012

@katka1981 😉 😉 😉

Neviem, prečo neblokujú/nemažú takéto témy ☹ . @traktor hodila linky na 8 takýchto podobných otázok a žiaden záber 😀
@gubcikova no ale sme si prečítali, že im to klape 😎

zani2877
16. máj 2012

@katka1981 a nevytáčajú len teba 😖

katka1981
16. máj 2012

@zani2877, vybuchla som, no, kocka zato nemoze, idem prec. Nastastie to nie je moj problem a gubcikova ozaj trafila.

zani2877
16. máj 2012

@katka1981 no nemôže a už radšej ani neprispieva 😲 To kto zmenil otázku? Lebo tá včera znela ináč 😕 😕

gubcikova
16. máj 2012

otázka-môžem byť tehotná.......v texte- s priatelom spolu mávame pohlavný styk (asi aby sme to pochopili)
a ja že to ide aj bez neho

katka1981
16. máj 2012

@zani2877, a este jedna perlicka, na prachy som bola citliva vzdy, hlavne ked mi chybali 😀 a uz idem, nechcem si robit z nokoho srandu, mam dnes proste blby den 😀

@captain, nechcela som sa ta dotknut, moja odpoved, mozes byt tehotna, ako uviedla anjelicek, ziadna anti nie je 100 percentna, ale ani byt nemusis.

zani2877
16. máj 2012

@gubcikova včera znela otázka - názov diskusie: "konečne tehotná" a povytáčala zbytočne ženy, lebo v texte bolo že užíva HAK a necháva to na náhodu. 😒 Dosť smutné na takomto fóre takúto býkovinu písať. Ale čo už. Každá sme nejaká ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre