Môžem byť tehotná pri týchto mojich stavoch?

kacenka9583
4. jún 2013

Ahojte baby, čitala som veľa vašich diskusii a som úplne zo seba zmätená. Ešte som sa tak ako posledne 2 týdžne nikdy necitila, len či to nie je iba moja psychika. Menštruáci mi meška asi 5 dni aj ked nikdy ju nemám pravidlenú. Test mi vyšiel negatívny, ale robila som ho poobede. Pred týždnom a pol som mala 2 večere hrozne bolesti v podbrušku, nemohla som ani chodiť a mala som pocit na stolicu, potom to prešlo, nato som cez víkend mala hroznu slabosť, nemala som teplotu iba mi bolo horuco a zaroveň zima, tieklo mi z nosa a bola som hrozne unavena, po 3 dňoch to prešlo. Psia mam pocit že su nejake naliate a vidno dosť modre žily, poboleievaju ako pred menštruaciou, brucho ma vyše týždena pobolieva ako pred menšturáciou. Minulý týdžeň som sa v noci zobudila na hroznu bolesť brucha ako pri menštruácií a hrozny pocit na zvaracanie a potom do do rána nejako prešlo. tak neviem či môžem byť naozaj tehotná, lebo nejaké príznaky mi sedia no test negatívny. Žijem v Taliansku a tu su testy oproti slovensku drahé, tak nechcme kupovať zbytočne. Preto sa radšej radím či skutočne môžu byť také stavy v tehotenstve. Dakujem za odpovede 🙂

xlucia
4. jún 2013

toto rozhodne na tehu nevyzera. chod gynekologovi. asi mas nejaky zapal alebo nieco take

evarak
4. jún 2013

xlucia
suhlasim,radsej chod na kontrolu

soldi
4. jún 2013

mne to pripada, ze mas skor cystu 😒

daniaz
4. jún 2013

Chod k lekarovi, cim skor. Ja som mala podobne problemy meskalo mi to dva tyzdne, co sa nikdy nestalo... Bola som u lekara, tehu to nebolo, ale mohli to sposobit moje tri myomi..

voskovaeva
4. jún 2013

aj mne sa to stalo a bola to cysta

brisilda
4. jún 2013

ak sa teraz citis OK tak este tyzden pockaj ......ak mas bolesti tak sup k lekarovi ......ak by si pocitovala nevolnost tak si kludne kup tehu test 😉 ak bude neg. tak to bude bud psychika alebo nieco po zdravotnej stranke ...Drzim palce aby to bolo tehu 🙂