Môžem byť tehu?

lienocka6307
25. aug 2013

Ahojte baby, zaujimal by ma vas nazor. S partnerom sme boli spolu 3x, aj sa do mna spravil, vsetky tri razy odzadu, co je v mojom pripade dolezite preto, preto mam dozadu otocenu maternicu a doki mi povedal, ze tato poloha je na otehotnenie ako stvorena. Poslednu MS sa mi zacala 10.8, cize akurat som tak v strede cyklu, lenze ja mam cyklus 32-33 dnovy. Zaujimalo by ma, ci mozem byt tehu? Dakujem za vase odpovede 🙂

sjuzocka
25. aug 2013

A to ako mame my vediet? Samozrejme tehu byt mozes, ale nezistis to skor, ako ti bude meskat menstruacia. Ked mas dlhsi cyklus, pravdepodobne aj ovulaciu mavas neskor, cca 14 dni pred nastupom MS, cize tak 19. den - co by som teda odhadla podla toho co pises az na 30. augusta ovulka plus minus... Ale vobec to tak byt nemusi, takze to su vsetko len dohady... majte sa radi tak ako sa vam to paci a niekedy v septembri sa otestuj a budes vediet :D

sissy27
25. aug 2013

pri nechránenom pohlavnom styku je vždy možnosť, že otehotnieš (teda samozrejme pokiaľ si nepodstúpila hysterektómiu alebo nemáš iný zdravotný problém, ktorý by tehotenstvo na 100% vylučoval)... stačí ti to takto???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre