Môžem byť tehu i napriek negatívnym testom?

tatianka54
6. máj 2015

Ahojte zienky, poradte mi prosim. Mrcha mi meska presne 9 dni, vzdy chodievala na cas, bolia ma prsia, v podbrusku citim bolesti ako by mrcha mala prist no furt nie a nie, citim aj take trosku zvlastne tlaky, neskutocne ma bolia krize a mavam husty vytok bez akehokolvek zapachu alebo farby, citim sa aj celkom unavena...robila som si aj dva tehu testy a boli negativne. Najblizsie dni sa chystam k dr, no neviem ci mi bude schopny uz povedat ci som alebo nie som tehu. Ake mate skusenosti s takymto niecim vy? Vopred dakujem za odpovede 🙂

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
citta
6. máj 2015

Ahoj, ja mam to iste, len man nebolia prsia... Dnes je asi 10-11 den co mi meska ms. robila som si test pred dvoma dnami a test negativny, tak som skusila dnes dalsi a zase negativny.... Som sklamana a smutna... neviem co to znamena, ale asi skocim ku gyn..

dorotka202
6. máj 2015

mozes.aj ja som mala negativne testy,spravila som si ich tri s casovym odstupom a potom som sa na testy vykaslala.dr mi povedal tiez ze niesom tehotna,ze mi meska menzes z nejakej inej priciny a pichol vyvolavacku.a ked som o desat dni zas isla,ze menzes stale nemam,uz bolo vidiet na ultrazvuku ze som tehotna.ale ja som nemala take priznaky ako ty opisujes,len mi meskal menzes.zle mi zacalo byt az potom🙂

hanaja
6. máj 2015

Ahoj, napisem ti moje skusenosti. Pri prvom tehu mi 5 dni po meskani vysiel neg. test a az 10 dni po meskani mi vysiel pozitivny. Pri druhom som mala 7 dni po meskani len slabulinko pozitivny. Vsetko zalezi od toho, kedy mavas ovulaciu, ak je posunuta a aj tvorba HCG hormonu je u teba poslabsia, tak je mozne, ze test ti ani po 9 dnoch nevysiel pozitivny. Ak vsak si tehotna, tak lekar to uz bude vidiet🙂 Drzim palce.

mimka11111
6. máj 2015

Ahoj, ja osobne s tým nemám dobré skúsenosti. MMs mi meškala viac ako 10 dní a testy negatívne, mala som všetky tehu príznaky a dokonca v jeden deň mi vyšiel test slabo pozitívny. Na ďalší deň už bol negatívny ☹ Mms mi došla po 16 dňoch meškania. ☹

sibalka21
6. máj 2015

No na 9 den meskania by si mala mat uz aspon slabo pozitivny test, mozno su to len hormony. Bez k lekarovi a uvidis

selema
6. máj 2015

Mne test // neukázal ešte ani v 7tt. Ráno som si robila test, vyšiel mi negatívny a ešte v ten deň mi dr. dala tehu knižku 😀 potom som si už nerobila, tak neviem či a kedy by mi ukázal //.
Druhé tehu detto.

peneloppe
6. máj 2015

Mne sa to stalo tiez. Prvy test bol negativny, o niekolko dni na to uz pozitivny. Najlepsie ist k Dr a nechat si to potvrdit tam.

misicka123655
16. máj 2019

Ahojte baby..... Mám na vás otázočku.... Pred zhruba dvomi mesiacmi som bola tehotná len som v 4 týždňa samovoľne potratila..... Minulý mesiac ako obvykle mi prišla menštruácia presne na deň len tento mesiac sa jej akosi nechce už mešká 3 deň a už asi týždeň mám v podbrušku také bolesti ako pred MS trošku ma pobolieva ju aj prsia chrbát a hlava mám aj taky žltý výtok... Ale test negatívny... Myslíte že môžem byť tehu? priateľom mame nechránený sex keďže sa snažíme o babo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre