Môžem otehotnieť, aj ak som šla po styku na WC?

27. jan 2020

Ahojte .. Môžem otehotnieť aj keď sa priateľ do mňa urobil, a hneď som šla na WC môžem aj tak ostať tehotna aj keď mam nízku šancu otehotniet a mam 4 dní po menzese ďakujem za každú radu

c_est_la_vie
27. jan 2020

Ja som tak zostala tehotna, ale to uz nam bolo jedno, takze mozne to je. Ale bola som v 13. Den cyklu. Ale je to malo pravdepodobne

supucka
27. jan 2020

Môžeš

amelia000
28. jan 2020

Mozes, ak bud mesiac nedostanes ms urob si test

nelca0510
28. jan 2020

Ano. Vzdy sa treba chranit a nie sa spoliehat na nahodu. Co mas 16. rokov?

renatka1985
28. jan 2020

Mocova rura je od posvy oddelena, to, ze si sa sla vycikat neznamena, ze si "vycikala" aj ejakulat. 4dc je mala pravdepodobnost, neviem, ci mas odsledovanu ovu, zrejme nie, ale pravdepodobnost existuje vzdy.

snehulienka8
28. jan 2020

ako ti pisu vyssie, cikas a menstruujes z dvoch rozdielnych otvorov...cize "spermie si nevycikala", do buducna si pozri...
https://www.zdravie.sk/galeria/23-1/clanok-4232...

jankapepe
28. jan 2020

1) kto ti povedal že máš nízku šancu otehotnieť??
2) močová rúra nevedie do maternice, takže cikanie s otehotnením vôbec nesúvisí!!

ivanecka0602
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladyblcha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanecka0602
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielinaa
28. jan 2020

4 dni po menzese podla tabuliek je standarndne najvyssia sanca otehotniet. Ale aj tak si myslim ze sa tu niekto zabava a troluje.

deean
28. jan 2020

@danielinaa najvussia sanca? No to urcite nie

danielinaa
28. jan 2020

@deean sak rataj. Mininalne 5 dni menzes. 4 dni po menzese, to je 9 DC, ovu 12 DC. Sanca je. Samozrejme v cisto teoretickej rovine, podla tabuliek, lebo kazdy cyklus je iny. Ale verit tomu ze zena je 4 dni po menzese neplodna, je uplne odveci.

deean
28. jan 2020

@danielinaa no inak, nieco na tom bude. Ale malo zien ma ovu tak skoro 🤷🏻‍♀️ Ja mam okolo 14-15 dc

danielinaa
28. jan 2020

@deean ja mam 12 DC ale uz som mala aj 15 DC aj 17DC. Pritom cyklus mam kratky 23 az 26.udske telo je zaujimave.

amelia000
29. jan 2020

@danielinaa no to je pravda ja som otehotnela do 3 dni od ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre