Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem otehotnieť pred menzesom?

18kvetinka7
9. dec 2014

Ahojte,
5.12.14 som mala nechránený sex a 7.12.14 som dostala MS môže sa stať že som tehotná?
Za odpovede ďakujem.

sibalka21
9. dec 2014

Je to dost nepravdepodobne, podla mojho nazoru nie. Ak chces otehotniet tak sexuj cez plodne dni. Tu je velmi mala sanca ze si

siska53
9. dec 2014

@18kvetinka7 ano,stava sa to.

siska53
9. dec 2014

@sibalka21 ak ma nepravidelny cyklus,liekmi poposuvany,tak.moze.. Moj maly je toho dokazom.

18kvetinka7
autor
9. dec 2014

siska53 MS mi meškáva tak cca 3-4 dni...
priatel sa do mňa spravil ale nebol vo mne hlboko...
MS mi má končiť cca 12.12 kedy by som si mala spraviť test? Ďakujem.

18kvetinka7
autor
9. dec 2014

@siska53
MS mi meškáva tak cca 3-4 dni...
priatel sa do mňa spravil ale nebol vo mne hlboko...
MS mi má končiť cca 12.12 kedy by som si mala spraviť test? Ďakujem.

siska53
9. dec 2014

@18kvetinka7 pockaj este tyzden po ms..resp. Tak,aby bolo aspon 14 -15 dni po vasom styku...a aj viac..lebo nemusi hned ukazat....ja som.ani netusila vtedy,ze to uz asi ani nie je menzes...az ked mi meskal ten druhy,som si robila test....ten posledny ms,bol taky iny,slabsi a bezbolestny,co u mna xasto nebyvalo...az podla spatnych vypoctov,co kedy mohlo byt,mi to vyslo na asi 3-5dni pred ms...a v 20.tt mi to vlastne upravou datumu porodu dr.len potvrdil,lebo na zaciatku vychadzal z datumu posledneho menzesu-nemenzesu.

18kvetinka7
autor
10. dec 2014

@siska53
A aj keď sa spravil do mňa a už nebol hlbko vo mne by som mohla otehotnieť?

siska53
10. dec 2014

@18kvetinka7 tak my sme si tiez davali pozor.🙂),takze mohlo sa stat aj vam...mozno nie..pocatie zas nie je az taka jednoducha zalezitost.

18kvetinka7
autor
10. dec 2014

@siska53
dá sa tu niekde ti napísať súkromne potrebovala by som sa vyrozprávať ak by si mala záujem ma vypočuť :/

sibalka21
10. dec 2014

@siska53 ano ale hovorim ze je to mala pravdepodobnost, nemozes jej proste nahovorit ze raz sa do nej spravi a ostane tehotna a este tak tesne pred MS. Ved to nie je take jednoduche. Stava sa to len vynimocne podla mna. Ale je to len moj nazor, podla mna by tu mali pisat baby ked budu mat uz podozrenie ze su a nie takto ked ani srnky netusia co sa moze stat 🙂 nechcem byt zla ale nikto na toto nevie odpoved takto skoro zbytocne sa budeme dohadovat.

18kvetinka7
autor
10. dec 2014

@sibalka21
Chcela som len vedieť či je to možné a našla som najidealnejšiu túto stránku kde sa to dozvedieť...
chcela som sa len s niekym otom porozprávať....

sisi1503
10. dec 2014

Ja som vzdy mala pravidelny MS a nikdy som nezostala tehotna cez plodne dni resp.plodne dni som mala inokedy ako sa to zvycajne rata...S prvym som otehotnela po 3tyzdnoch od MS a s druhou som otehotnela 4tyzdne od MS cize v tych dnoch kedy som uz ocakavala MS... 🙂 Takze urcite sa to moze stat,ale ja uz som potom MS nedostala...

sibalka21
10. dec 2014

Vies co chcela som ti to povedat na rovinu tak ako to naozaj je ze je velmi mala pravdepodobnost ze budes tehotna a nebudem ta tahat za no s podla mna tehotna neostanes. Pokial to bude inak drzim palce. Ale nemyslim si to.

sibalka21
10. dec 2014

@sisi1502 no a ja som zistila ze som tehotna tri tyzdne po MS. Dobre pokial ma inak ovulaciu mohlo sa to stat ale je viac mozne ze nie je tehotna.

siska53
10. dec 2014

@18kvetinka7 cez IP sa da pisat sukromne.

siska53
10. dec 2014

@sibalka21 pisala,ze jej meskava niekolko dni..tam uz tazko presne vypocitat plodne dni... Na 100%a mozno ani to nie,sa to da pri uplne pravidelnom cykle.. Ale ked chce niekto babo,tak musi skusat kedykolvek,ak nie,radsej neskusat vobec. A zas to nie je taka rarita,mat inokedy ovulku..kamoska si pocitala plodne dni,styk mavali len pocas jej neplodnych a ten ich pozor je uz velky skolak..

denisafono
10. dec 2014
sibalka21
10. dec 2014

@denisafono dakujem aspon niekto to chape :D

redlola
10. dec 2014

@18kvetinka7 prepac, ale ked nechces byt tehotna (a co je horsie, ak nechces dostat nejake potvory), pouzivaj aspon kondom. je to nepravdepodobne, nie nemozne. ale ked s niekym spis, mala by si mat aspon nejake zakladne poznatky o zenskom cykle. ak si dostala MS a bezi ti uz treti den v normalnom beznom rezime, na 95% tehotna nie si. na to, aby sa embryo uhniezdilo, potrebuje niekolko dni. to sa vola lutealna faza. ta by mala trvat aspon tych 8-9 dni, ak sa nemylim.

18kvetinka7
autor
10. dec 2014

@siska53
Prosím ako ti teda možem napísať správu?

ivca88
10. dec 2014

Možeš otehotniet iba cez ovuláciu... či si mala ovuláciu a kedy je otázne ...
Mnohým žebam sa niekedy ovulacia posunie - teda moze nastat aj o tyzdne neskor . V snažilkach teraz jedna pani otehotnela na 144 den cyklu ! 🙂

Takže možné je vsetko, a nehovoriac o tom ze moze byt aj viacero ovulacii v cykle - kedze pred termínom menzesu klesa progesteron a stúpa LH ..ktorý ma nastarosti dozretie foliku 😉

Takze testy najskor o tyzden ( najlepsie 14 -17 dni od sexu = aby to bolo na beton ) ...a uvidis 🙂

ivca88
10. dec 2014

A este - to ze nebol hlboko ... to je jedno ... v guinessovej knihe bol zaznam ze muž dostrelil semenom viac nez 2 metre 😀 kdes to k žltemu teliesku je to 10 cm 😉

18kvetinka7
autor
11. dec 2014

@ivca88
Ďakujem 🙂

adula12
11. dec 2014

moja kolegyna prezila zopar potratov a isty znamy vedec jej poradil, ze ma sexovat POCAS menstruacie. ano, je to nechutne, ale vyskusali to. a? pocas menstruacie splodila jedno zo svojich 4 deti.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli